Uwielbiasz Hiszpanię i podobają Ci się nasze Hiszpańskie Torby? Świetnie się składa, bo to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy nasz najnowszy konkurs!

Zadanie jest proste, ale będzie wymagało od Ciebie szczypty fantazji:

  1. Usiądź wygodnie i wyobraź sobie swoją wymarzoną podróż do Hiszpanii. Jaki region odwiedzisz? Które miasto przyciągnie Cię najbardziej? Co zwiedzisz? Co będziesz robić w wolnym czasie? Pojedziesz sam/a czy z kimś jeszcze? Postawisz na coś ekstremalnego, a może na błogie lenistwo? W jaki sposób sprawisz, że to będą wakacje Twojego życia?
  2. Opowiedz nam o tym wszystkim w komentarzu do tego posta, a być może to właśnie Ciebie nagrodzimy jedną z naszych Hiszpańskich Toreb!
  3. Spośród wszystkich opowieści napisanych w komentarzach redakcja Hispanico.pl wybierze jedną, która poruszy nas najbardziej! Zwycięzca otrzyma jedną z wybranych przez siebie Toreb z www.hispanico.pl/allegro.

Na odpowiedzi czekamy do 14.09.2016 r. włącznie. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 15.09.2016 r. na łamach serwisu Hispanico.pl. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest podanie prawidłowego adresu e-mail, za pomocą którego redakcja Hispanico.pl będzie mogła skontaktować się w przypadku zwycięstwa w konkursie.

UWAGA: W konkursie biorą udział wyłącznie odpowiedzi udzielane w komentarzu do tego posta. Odpowiedzi udzielane na kanałach społecznościowych, pod innymi postami, mailowo lub w jakikolwiek inny sposób nie będą uwzględniane.

 

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

27 Komentarze - "KONKURS! Wygraj Hiszpańską Torbę!"

avatar