Jeśli wątki miłosne w hiszpańskich filmach nie są Ci obce, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Do wygrania podwójny bilet na film “Krwawe gody”, który będzie wyświetlany w ramach 17. Tygodnia Kina Hiszpańskiego, 29.03 o godzinie 21:00 w Kinie Muza w Poznaniu.

Zadanie konkursowe

Podaj tytuł Twoim zdaniem najbardziej romantycznego hiszpańskiego filmu. Uzasadnij, dlaczego to właśnie ten film wzruszył Cię najbardziej i co sprawiło, że w Twoim oku zakręciła się łza wzruszenia.

Zasady konkursu

  1. Swoich odpowiedzi udzielajcie wyłącznie w komentarzach poniżej tego wpisu. Odpowiedzi udzielane pod innymi wpisami, na kanałach społecznościowych, mailowo lub w jakikolwiek inny sposób, nie będą uwzględniane.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie wypełnić pole „Email” podczas dodawania komentarza. Podany adres posłuży nam do kontaktu ze zwycięzcą.
  3. Każda osoba może wziąć udział w konkursie TYLKO RAZ.
  4. Spośród wszystkich odpowiedzi redakcja Hispanico.pl wybierze jedną, która poruszy nas najbardziej!
  5. Na odpowiedzi czekamy do 27 marca 2017 r. do godz. 23:59 włącznie.
  6. Zwycięzca konkursu otrzyma podwójny bilet na film „Ostatni Hiszpanie na Filipinach”, który wyświetlany będzie 29.03.2017 o godz. 21:00 w Kinie Muza w Poznaniu.
  7. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 28 marca 2017 r. na łamach Hispanico.pl

 

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro
PODZIEL SIĘ

3 Komentarze - "KONKURS: Wygraj podwójny bilet na film “Krwawe gody”"

avatar