Dziś Hispánico obchodzi swoje pierwsze urodziny! Ostatnie 12 miesięcy pokazało nam, że to co robimy jest naprawdę ważne.

W imieniu całej Redakcji Hispánico dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za ten niesamowity rok, którego nie byłoby bez Was! To Wy, nasi czytelnicy i fani nadaliście kształt wszystkiemu temu, co udało nam się dotychczas osiągnąć! Bez Waszego zaangażowania, miłych pochwał i konstruktywnej krytyki nie doszlibyśmy do tego momentu, w którym jesteśmy dzisiaj.

Bardziej osobiście, dziękuję Wam za to, że po prostu jesteście. Zakładając Hispánico, nastawiałam się jedynie na stworzenie serwisu internetowego. Dziś wiem, że wcale nie chodzi o serwis, ale o niesamowitą społeczność osób, którą wspólnie udało nam się stworzyć. To dużo, dużo więcej, niż cokolwiek co mogłabym sobie wcześniej wymarzyć! Ten rok dodał mi skrzydeł i pokazał, jak ważna w życiu jest pasja, zaangażowanie i wiara, że to co robisz, ma sens. Wy mi to pokazaliście.

Jeszcze raz dziękuję za ten Najlepszy Rok, jaki mogłam wspólnie z Wami przeżyć! Wierzę, że to dopiero początek naszej wspólnej podróży i przygód, które na nas czekają. Mam nadzieję, że kolejne miesiące pozwolą nam działać jeszcze lepiej i pokazać, jak wielką siłę stanowimy razem!

Urodzinowy Konkurs!

Filmowy kurs hiszpańskiego w sam raz na wakacje! // Hispanico.plPonieważ urodziny bez prezentów nie byłyby urodzinami, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania Filmowy kurs hiszpańskiego! Co zrobić, aby go wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki był tytuł pierwszego artykułu, opublikowanego w serwisie Hispánico?

Odpowiedzi udzielajcie wyłącznie w komentarzach pod tym postem (wpisy na Facebook’u i Twitterze nie będą zliczane). Wygrywa osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi. Powodzenia!

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

Latest posts by Jessica Alvaro (see all)

PODZIEL SIĘ

26 Komentarze - "Urodzinowy Konkurs Hispánico!"

avatar
Sylwia

Nie mam pojęcia jak to znaleźć, ale miałam ostatnio urodziny, a ten kurs jest moim wymarzonym prezentem. Nigdy nic nie wygrałam, więc byłoby mi miło, na dodatek miałam ciężki egzamin, który nie najlepiej mi poszedł. Dajcie mi promyk radości w tym ponurym czasie

Kacper

Mam!
https://hispanico.pl/przykladowa-strona/
Było wcześniej 😛

Kacper

No nie chce być inaczej – https://hispanico.pl/nauka-jezyka-spedzanie-nim-czasu/
Nauka języka przez spędzanie z nim czasu 🙂
No encontré cualquier otro artículo 😛

Weronika

“Nauka języka przez spędzanie z nim czasu” 😉

wpDiscuz