Nauka w szkole lub prywatne korepetycje mogą pomóc w nauce języka obcego, ale nigdy nie zagwarantują sukcesu w tej dziedzinie. Na pierwszym miejscu zawsze będzie stała praca własna i osobiste zaangażowanie.

Nauka gramatyki i przyswajanie nowych czasem bywają trudne. Nawet jeśli tradycyjne “wkuwanie” pomoże Ci w szybkim przyswojeniu niektórych zwrotów, to ten efekt jest często krótkofalowy i już po kilku dniach (czy nawet godzinach) może okazać się, że w Twojej głowie nie pozostał nawet ślad po tym, co jeszcze niedawno wydawałoby się, że znasz na pamięć. Co więc zrobić, aby nie marnować czasu i zacząć uczyć się bardziej efektywnie? Warsztaty “Kreatywne metody nauki języków obcych” dają odpowiedzi między innymi właśnie na to pytanie.

Ten typ zajęć nie jest jednak dla każdego. Jeśli wychodzisz z założenia, że nauka bez podręcznika nie jest dla Ciebie, to nie przekonamy Cię, że jest inaczej. Jeżeli nie wierzysz, że odpowiednie wykorzystanie mnemotechnik jest w stanie kilkukrotnie zwiększyć efektywność Twojej nauki, to nie zapisuj się na te warsztaty. Podobnie jeśli uważasz, że nie masz czasu na zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń w kwestii nauki – nie będziemy Cię przekonywać, że jesteś w błędzie.

Warsztaty “Kreatywne metody nauki języków obcych” kierujemy do osób otwartych, które nie boją się nowych wyzwań i chcą rozwijać swoją kreatywność a wraz z nią – swoje umiejętności językowe. Podczas zajęć przeprowadzimy ćwiczenia, które w praktyce pokażą Ci skuteczność proponowanych przez nas metod nauki. Każdy z uczestników otrzyma także zestaw kilkudziesięciu gotowych rozwiązań od razu możliwych do wprowadzenia w życie. Naszym celem jest oddanie w Twoje ręce zestawu sprawdzonych praktyk stosowanych przez poliglotów na całym świecie. Pokażemy Ci, że w nauce języków obcych nie zawsze chodzi o szybkość, ale przede wszystkim o jakość nauki. Tylko wtedy może być ona naprawdę efektywna i tylko wtedy przyniesie też trwałe rezultaty.

Jeżeli liczba uczestników nie przekracza 20 osób, polecamy wybór warsztatowej formy zajęć. W ich skład wchodzi większa ilość interakcji i ćwiczeń przeznaczonych dla uczestników warsztatów. W ramach warsztatów przewidziany jest także czas na dyskusje i lepszą integrację między uczestnikami. W przypadku grup składających się z więcej niż 20 osób, warsztaty przyjmują formę prelekcji.

Zakres tematyczny warsztatów jest dobierany indywidualnie pod kątem jak najlepszego dopasowania do grupy odbiorców. Przykładowo: zajęcia dla dzieci i młodzieży przyjmują nieco inną formułę, niż w przypadku warsztatów dla osób dorosłych.

  • Forma: warsztaty lub prelekcje
  • Czas trwania: 40-120 minut (do uzgodnienia)
  • Rekomendowana liczba uczestników: w przypadku warsztatów: 5-20 osób, w przypadku prelekcji: bez ograniczeń
  • Rekomendowana grupa odbiorców: bez ograniczeń
  • Charakter zajęć: warsztaty językowo-motywacyjne
  • Wymagania techniczne: ustalane indywidualnie
  • Koszt: ustalany indywidualnie

Jessica Alvaro // Hispanico.plOsoba prowadząca warsztaty

Jessica Alvaro – mgr kulturoznawstwa i absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Design Management. Miłośniczka języka hiszpańskiego i alternatywnych metod nauki języków obcych. Od 2015 r. prowadzi serwis internetowy Hispanico.pl. Zawodowo zajmuje się designem, łącząc pracę z pasją. Na koncie ma między innymi projekty gier językowych oraz materiałów edukacyjnych do nauki języka hiszpańskiego.


Poproś o wycenę zorganizowania warsztatów:

Interesują mnie warsztaty / prelekcje:

Liczba uczestników:

Preferowana forma:

Preferowany czas trwania (w minutach):

Miejsce przeprowadzenia warsztatów / prelekcji:

Dodatkowe uwagi lub sugestie:

Dane kontaktowe:

PODZIEL SIĘ