17. Festiwal Kultury Hiszpańskojęzycznej ¿Qué Pasa?

1563

Między 27 lutego, a 4 marca w Poznaniu będzie miała miejsce 17. edycja Festiwalu Kultury Hiszpańskojęzycznej ¿Qué Pasa?

17. Festiwal Kultury Hiszpańskojęzycznej ¿Qué Pasa? // Hispanico.pl
Plakat Festiwalu // Quepasa.pl

To słynne już w Poznaniu wydarzenie organizuje Szkoła Języków Obcych Kontakt. Jeżeli chcecie zakosztować trochę hiszpańskiej kultury, dowiedzieć się czegoś nowego o tym pięknym kraju i po prostu dobrze się bawić, koniecznie wpadnijcie do stolicy Wielkopolski.

Program festiwalu jest bardzo bogaty. Obejmuje zarówno lekcje hiszpańskiego, konwersacje z lektorami, jak i naukę tanga, czy degustacje win, hiszpańskich serów i tapas. Podczas Warsztatów Kulinarnych będziecie mogli dowiedzieć się także nieco więcej o kuchni meksykańskiej. Nie ma wątpliwości – każdy znajdzie coś dla siebie!

Podczas festiwalu odbędzie się także wiele spotkań podróżniczych, przybliżających uczestnikom różne rejony Hiszpanii. Z kolei Kino Muza swój cotygodniowy tani czwartek wypełni hiszpańskimi filmami, które będziecie mogli zobaczyć za jedyne 8 zł.

Więcej informacji o tym wyjątkowym wydarzeniu znajdziecie w Programie Festiwalu.

Marcelina Foltyn-Kaczmarek

Marcelina Foltyn-Kaczmarek

Specjalnie dla Was odkrywam tajemnice Hiszpanii i innych krajów, w których używa się pięknego języka hiszpańskiego. Szukam i opisuję ciekawostki z kultury, sztuki i życia codziennego. Mam nadzieję, że Was zainteresują!
Marcelina Foltyn-Kaczmarek

Latest posts by Marcelina Foltyn-Kaczmarek (see all)

ŹRÓDŁOQue Pasa
PODZIEL SIĘ

Dodaj pierwszy komentarz

avatar