Kubki marki Hispanico

Prognoza pogody na początek jesieni? Wysoka temperatura, hiszpańskie słońce i bijący z nieba żar. Tak przynajmniej zapowiada się początek października w stolicy Wielkopolski!

21. Festiwal Kultury Hiszpańskojęzycznej ¿Qué Pasa? odbędzie się w dniach 4-10 października 2018 roku w Poznaniu. To niezwykłe wydarzenie jak zawsze przeniesie nas w słoneczne rejony Hiszpanii oraz krajów Ameryki Łacińskiej. Będzie kolorowo, smacznie i z temperamentem. UWAGA! Zapnijcie pasy, bo od ilości tegorocznych atrakcji można dostać zawrotu głowy :).

Program Festiwalu ¿Qué Pasa?

W bogatym programie znajdzie się dużo języka hiszpańskiego i spotkań z los nativos. Będzie degustacja kuchni hiszpańskiej i wykwintne wina, a nadwyżki kalorii spalicie podczas warsztatów tanecznych z dużą dawką temperamentu! Poznacie tajniki flamenco, bachaty oraz weźmiecie udział w specjalnych zajęciach fitness.

Nie zabraknie też dużej dawki kultury. Podczas Kubańskiego Czwartku w Kinie Muza w Poznaniu czeka na Was prawdziwa filmowa uczta! W Centrum Kultury Zamek zobaczycie natomiast specjalny pokaz filmu “Przerwane Objęcia” w reżyserii Pedro Almodovara. A to wciąż nie wszystko!

Festiwalowi goście z różnych części świata przybliżą Wam kulturę i historię Hiszpanii, Kolumbii, Boliwii, Meksyku oraz Argentyny! Gościem specjalnym, który przyjedzie do Was wprost z Półwyspu Iberyjskiego będzie Natalia Martín – przedstawicielka Fundación de la Lengua Española.

Loty do Hiszpanii
 

Pobierz pełny program Festiwalu >