„Brzydula” (1999)

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne

Ilu z Was wie, że serial „Brzydula” pochodzi z Kolumbii? To jego popularność sprawiła, że na tej samej licencji powstały analogiczne seriale w Polsce, Hiszpanii, USA, Indiach, Filipinach, Chorwacji, Rumunii i wielu innych krajach na całym świecie!

Beatriz „Betty” Pinzón Solano (w tej roli Anna Maria Orozco) pochodzi z biednej i prostej, ale kochającej się rodziny. Młoda dziewczyna rozpoczyna pracę na stanowisku sekretarki w ekskluzywnym i prestiżowym domu mody „Eco Moda”.

Z powodu swojej specyficznej urody ma problemy ze znalezieniem miejsca w firmie. Przez cały czas jest wyśmiewana przez współpracowników i staje się ofiarą ich prostackich żartów. Dzięki swojej pracowitości, inteligencji i lojalności zdobywa jednak uznanie prezesa firmy, Armanda Mendozy. Mężczyzna chroni swoją asystentkę na każdym kroku i nie pozwala, by odeszła z firmy. W ciągu całego serialu Betty przechodzi niesamowitą metamorfozę – z brzydkiego kaczątka przemienia się w piękną kobietę.

Oryginalny tytuł: Yo soy Betty, la fea

Rok produkcji: 1999

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne
Klaudia Kwiatkowska
Klaudia Kwiatkowska
Powoli odkrywa piękno Hiszpanii i zgłębia tajemnice języka hiszpańskiego. Bez pamięci zakochana w Barcelonie. W przyszłości chciałaby przemierzyć Amerykę Południową, zaś jej największym marzeniem jest zatańczenie ognistej salsy w ramionach gorącego Kubańczyka na Plaza de Armas w Hawanie. Na co dzień prowadzi również bloga: www.kobiecaintuicja.wordpress.com
- Reklama -

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -

ZOABCZ RÓWNIEŻ

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne