Casa de España

1590
Obrazy motywacyjne Hispanico

Casa de España // Hispanico.pl“Casa de España” to profesjonalne Centrum Języka Hiszpańskiego, w którym nauka języka obcego przychodzi łatwo i przyjemnie. Zajęcia obejmują wszystkie poziomy zaawansowania, a lektorami są wyłącznie native speakers z wykształceniem pedagogicznym i filologicznym oraz wieloletnim doświadczeniem. Nasi lektorzy pochodzą z Hiszpanii i z krajów Ameryki Łacińskiej. Podczas lekcji, poza nauką języka, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o kulturze i życiu ludzi w krajach hiszpańskojęzycznych.

Program nauki języka hiszpańskiego w naszej szkole jest zgodny z Europejskim Systemem
Opisu Kształcenia Językowego. Obejmuje odpowiedni dla każdego poziomu zakres
słownictwa, wiedzy gramatycznej oraz umiejętności komunikacyjnych.

Zajęcia odbywają się w dowolnie wybrane dni tygodnia, włącznie z weekendem. W zależności od wybranego kursu zajęcia mogą odbywać się raz w tygodniu, 2 razy w tygodniu lub nawet 5 razy w tygodniu. Prowadzimy kursy semestralne, kursy intensywne, kursy przygotowujące do egzaminów DELE oraz kursy dla dzieci. Zajęcia odbywają się w grupach od 2 do 8 osób. Oferujemy również lekcje indywidualne, których harmonogram i program jest dostosowany do szczególnych potrzeb i oczekiwań studentów.

Poza lekcjami, nasi studenci korzystają w z bezpłatnych konsultacji, seminariów i spotkań tematycznych np. klubu kina hiszpańskiego.

Loty do Hiszpanii
 

“Casa de España” to wysoki standard nauczania, profesjonalna kadra, motywujące metody
dydaktyczne, życzliwość i wyjątkowa hiszpańska atmosfera.​

Adres szkoły: ul. Rynek 36/37, 50-102 Wrocław​ (I piętro)
Telefon: +48 71 343 50 40/42

[starbox id=”none”]