CORNELL Centrum Szkoleń

935

Cornell Centrum Szkoleń przeprowadza m.in. kursy języka hiszpańskiego. Mogą one mieć charakter szkoleń dla firm lub klientów indywidualnych. Organizujemy kursy językowe w małych grupach (do 6 osób) oraz lekcje indywidualne w atrakcyjnej lokalizacji, w centrum Warszawy, przy stacji metra Pole Mokotowskie.

Bezpłatnie dojeżdżamy do klientów na terenie Warszawy, gdy kursy prowadzone są w firmie lub w domu. Chętnie odpowiadamy na pytania i przedstawiamy ofertę kursu dopasowanego pod względem częstotliwości, długości, poziomu i tematyki do potrzeb naszych kursantów.

Jest wiele popularnych metod nauczania, jednak żadna z nich się nie sprawdzi, jeżeli nie zostanie trafnie dopasowana do potrzeb kursanta. Dla nas priorytetem jest sprawdzenie aktualnego poziomu wiedzy oraz określenie indywidualnych oczekiwań naszego klienta. Dopasowujemy program do wieku, wykształcenia, zainteresowań, sytuacji społecznej i pozycji zawodowej każdego naszego kursanta.

Najważniejsza jest komunikacja, dlatego główny nacisk kładziemy na mówienie i rozumienie ze słuchu. Nie zapominamy również o ćwiczeniach gramatycznych, które są przygotowywane w oparciu o najlepsze podręczniki. Równocześnie zwracamy uwagę na rozumienie tekstu pisanego oraz samodzielne pisanie, które to ćwiczenia są głównie wykonywane jako praca domowa. Najważniejsze dla nas jest osiągnięcie zamierzonego efektu – SKUTECZNIE NAUCZYĆ JĘZYKA.

Niezależnie od poziomu zaawansowania, kursanci zachęcani są do używania języka obcego, a lektor od początku ma na uwadze ich indywidualne uzdolnienia i upodobania. Domyślamy się jak trudno jest przełamać barierę językową, dlatego starannie dopasowujemy nauczyciela, który pomoże tę poprzeczkę przeskoczyć, wiemy bowiem jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i zrozumienie między lektorem a uczniem. Z uwagą dobieramy nauczycieli, którzy posiadają pełne kwalifikacje językowe i pedagogiczne oraz doświadczenie w nauczaniu. Wśród naszych lektorów są zarówno Polacy, jak i native speakers.

Adres szkoły: al. Niepodległości 148/19, 02-554 Warszawa
Telefon: +48 668 837 747

[starbox id=”none”]


 

Kubki marki Hispanico