„Dziki księżyc” (2000)

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne

Zdjęcia do telenoweli „Dziki księżyc” powstały w stolicy Argentyny. W rolach głównych wystąpili Gabriel Corrado, Carina Zampini, Millie Stegmann, Gustavo Gullien.

W jednej z rezydencji w Buenos Aires mieszka małżeństwo z kilkuletnim stażem – Leticia i Gonzalo Flores. Para stara się o dziecko, jednak wszystko to na marne, gdyż Leticia okazuje się być bezpłodna. Kobieta postanawia zatrudnić kobietę, która zajdzie w ciążę z jej mężem i urodzi parze dziecko.

Znakomitą kandydatką okazuje się Maria Mendez. Dziewczyna zgadza się, gdyż ma ciężką sytuację rodzinną i potrzebuje pieniędzy: jej mąż jest alkoholikiem, brat cierpi na poważną chorobę, a jej rodzice nie żyją.

Gonzalo poznaje przyszłą matkę swojego dziecka i godzi się na propozycję, gdyż tak naprawdę nie kocha swojej małżonki. Z czasem między Marią a Gonzalem rodzi się coś więcej niż tylko przyjaźń…

Oryginalny tytuł: Luna salvaje

Rok produkcji: 2000

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne
Klaudia Kwiatkowska
Klaudia Kwiatkowska
Powoli odkrywa piękno Hiszpanii i zgłębia tajemnice języka hiszpańskiego. Bez pamięci zakochana w Barcelonie. W przyszłości chciałaby przemierzyć Amerykę Południową, zaś jej największym marzeniem jest zatańczenie ognistej salsy w ramionach gorącego Kubańczyka na Plaza de Armas w Hawanie. Na co dzień prowadzi również bloga: www.kobiecaintuicja.wordpress.com
- Reklama -

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -

REZERWUJ ATRAKCJE

ZOBACZ RÓWNIEŻ

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne