El Sol Salsa Festival 2017
5 (100%) 1 vote

Co łączy listopad, salsę i Warszawę? Oczywiście najbardziej słoneczny festiwal roku!

El Sol Salsa Festival 2017 zagości w stolicy Polski już po raz trzynasty. To właśnie w drugi weekend listopada będziecie mieli okazję zobaczyć ponad 50 pokazów tanecznych, w których udział wezmą zarówno soliści, duety, jak i większe grupy taneczne. Łącznie na scenie zaprezentuje się aż 15 państw z różnych zakątków naszego globu!

Podczas El Sol Salsa Festival 2017 nie zabraknie także atrakcji specjalnej! Tym razem organizatorzy przygotowali dla Was aż 2 koncerty na żywo! Na scenie wystąpi kultowy zespół z Hawany – MAYKEL BLANCO Y SU SALSA MAYOR oraz znany wszystkim miłośnikom salsy REY RUIZ.

Entuzjaści tańców karaibskich będą mieli okazję wziąć udział także w warsztatach prowadzonych przez cenionych na całym świecie instruktorów salsy, rumby, bachaty, kizomby oraz reggaeton. Na wszystkich pełnoletnich czeka z kolei energetyzujące wino El Sol – marka znana prawdopodobnie każdemu miłośnikowi Hiszpanii.

[A już teraz zapraszamy Was do udziału w konkursie organizowanym przez nas wspólnie z marką El Sol >>]

Maykel Blanco y su Salsa Mayor

Gdy miał 12 lat rozpoczął naukę gry na perkusji. Zaledwie 3 lata później założył swój pierwszy zespół. Od tego momentu rozpoczęła się kariera “Muzycznej Maszyny Kuby” – jak mówią o nim fani. Maykel Blanco to artysta wszechstronny. Gra, komponuje, prowadzi własna orkiestrę i popularyzuje kubańską muzykę na całym świecie. Jego piosenki znakomicie rozkręcają każdą imprezę, sprawiając że nogi same się rwą do tańca. Przekonajcie się sami:

Rey Ruiz

Można powiedzieć, że śpiewanie ma we krwi. Zaczynał jako dziecko – najpierw śpiewając w telewizji, a później występując z zespołem Cabaret Tropicana. Największą sławę zyskał jednak jako solista. Współpraca z wieloma wybitnymi muzykami (m.in. z Arturo Sandovalem i Los Tres de La Habana) oraz jego pierwsza płyta otworzyły mu drzwi do kariery o jakiej wielu wokalistów może jedynie marzyć. Kolejne albumy Ruiza były jedynie potwierdzeniem jego niekwestionowanej pozycji mistrza śpiewanej salsy.

Informacje praktyczne o El Sol Salsa Festival 2017

El Sol Salsa Festival 2017 odbędzie się w dniach 10-12 listopada 2017 r. w Warszawie. Bilety oraz informacje na temat poszczególnych wydarzeń odbywających się w ramach festiwalu znajdziecie na: www.salsafestival.pl

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

Latest posts by Jessica Alvaro (see all)

avatar