EXPERTOS ELE 2017 – Konferencja dla nauczycieli hiszpańskiego

1810
EXPERTOS ELE 2017 – Konferencja dla nauczycieli hiszpańskiego
5 (100%) 1 vote

Tym razem wydarzenie dedykowane nie tylko miłośnikom Hiszpanii, ale przede wszystkim nauczycielom języka hiszpańskiego!

Konferencja EXPERTOS ELE 2017 to już VI edycja tego wydarzenia, która tym razem odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2017 r. w Lublinie. Dlaczego warto wziąć w niej udział? Powodów jest co najmniej kilka.

EXPERTOS ELE 2017 - Konferencja dla nauczycieli języka hiszpańskiego // Hispanico.plPierwszy z nich i być może najważniejszy, to możliwość wzięcia udziału w prelekcjach prowadzonych przez ekspertów z dziedziny nauczania języka hiszpańskiego. Znajdują się wśród nich zarówno Polacy, jak i Hiszpanie – nauczyciele akademiccy, jak i pomysłodawcy innowacyjnych metod nauczania języków obcych. Jednym z nich jest także Tomasz Chudak – twórca aplikacji espadrill, o której mieliśmy okazję pisać jakiś czas temu. Głównymi organizatorami konferencji są natomiast szkoła języka hiszpańskiego Diálogo z Lublina, reprezentowana przez właścicielkę – Justynę Pyszczek oraz fundacja KUL.

EXPERTOS ELE 2017 to nie tylko okazja do podniesienia wiedzy z zakresu nauczania języka hiszpańskiego oraz poznania nowości na rynku wydawniczym, ale także możliwość poznania innych osób zainteresowanych tą tematyką.

Miejsce:
Centrum Transferu Wiedzy KUL
ul. Radziszewskiego 7, Lublin

Termin:
18-19 listopada 2017 r.

Koszt udziału w konferencji:

  • 120 zł przy rejestracji do 30.09.2017
  • 140 zł przy rejestracji po 30.09.2017

(w cenę wliczone są materiały dydaktyczne oraz catering)

Zapisy oraz więcej informacji na temat konferencji EXPERTOS ELE 2017 znajdziecie na www.expertosele.com

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

Latest posts by Jessica Alvaro (see all)

avatar