Felipe Varela – ulubiony projektant Królowej Hiszpanii

1991
Felipe Varela – ulubiony projektant Królowej Hiszpanii
5 (100%) 1 vote[s]

Królowa Hiszpanii, żona Filipa VI Burbona przez wielu uważana jest za ikonę stylu. 43-letnia Letizia ma na swoim koncie wiele pięknych kreacji, a jednym z jej ulubionych projektantów jest Felipe Varela.

Ceniony przez Królową hiszpański projektant mody, powrócił niedawno na madryckie salony, by po wielu latach nieobecności zaprezentować swoją najnowszą jesienno-zimową kolekcję o nazwie “Crystal Army”. To co szczególnie zwróciło uwagę krytyków, to to że Felipe Varela wykorzystał w swoich projektach ażurowe materiały oraz wykończone metalem i kryształkami Svarovskiego dekolty.

Zamiłowanie Hiszpańskiej królowej do stylu Felipe Vareli dziennikarze odkryli jakiś czas temu, zwracając uwagę na to, że Doña Letizia już czterokrotnie zaprezentowała się publicznie w zaprojektowanej przez Felipe czerwonej garsonce. Czy i tym razem nowa kolekcja projektanta podbije jej serce i gusta? Być może przekonamy się o tym już wkrótce.

Marcelina Foltyn-Kaczmarek

Specjalnie dla Was odkrywam tajemnice Hiszpanii i innych krajów, w których używa się pięknego języka hiszpańskiego. Szukam i opisuję ciekawostki z kultury, sztuki i życia codziennego. Mam nadzieję, że Was zainteresują!
Marcelina Foltyn-Kaczmarek

Latest posts by Marcelina Foltyn-Kaczmarek (see all)

avatar