Festiwal ¿QUÉ PASA? już w październiku!

3140

Festiwal ¿QUÉ PASA? już w październiku! // Hispanico.plJuż za niecałe 2 tygodnie, bo 10 października, rozpocznie się najpopularniejszy festiwal kultury hiszpańskojęzycznej w Poznaniu!

Organizowany już po raz osiemnasty Festiwal ¿QUÉ PASA? obfitować będzie w ponad 30 wydarzeń, które sprawią, że Hiszpania i Ameryka Łacińska będą na wyciągnięcie ręki! Wśród licznych atrakcji, czekać na Was będą między innymi: warsztaty tańca, prezentacje, pokazy filmowe, degustacje kulinarne, spotkania z podróżnikami, warsztaty flamenco, warsztaty językowe i duuużo, dużo więcej!

Hispanico na Festiwalu ¿QUÉ PASA?

Nasz serwis aktywnie zaangażował się w organizację aż dwóch wydarzeń odbywających się w ramach Festiwalu ¿QUÉ PASA?

We wtorek 11 października w godzinach 17:00-18:00 będziecie mogli wziąć udział w organizowanych przez nas warsztatach „Nie ma języka bez kultury”. Podczas spotkania dowiecie się, dlaczego znajomość kultury Hiszpanii i Iberoameryki jest tak bardzo ważna podczas nauki języka hiszpańskiego. Będziecie mieli okazję przekonać się, że język i kultura to elementy nierozerwalnie z sobą związane, dlatego warto poznawać je równolegle.

Z kolei ostatniego dnia festiwalu (15 października) czekamy na Was w Czerwonym Sombrero z QUIZem! Będzie to dla Was okazja nie tylko do jeszcze lepszego poznania Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, ale także do wygrania atrakcyjnych nagród, które przygotowaliśmy dla Was wspólnie z Centrum Języków Obcych Kontakt!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, polecamy Wam zapisanie się na interesujące Was wydarzenia już teraz!

Zobacz także: