Festiwal ¿QUÉ PASA? już w październiku!

3066
Festiwal ¿QUÉ PASA? już w październiku!
5 (100%) 1 vote[s]

Festiwal ¿QUÉ PASA? już w październiku! // Hispanico.plJuż za niecałe 2 tygodnie, bo 10 października, rozpocznie się najpopularniejszy festiwal kultury hiszpańskojęzycznej w Poznaniu!

Organizowany już po raz osiemnasty Festiwal ¿QUÉ PASA? obfitować będzie w ponad 30 wydarzeń, które sprawią, że Hiszpania i Ameryka Łacińska będą na wyciągnięcie ręki! Wśród licznych atrakcji, czekać na Was będą między innymi: warsztaty tańca, prezentacje, pokazy filmowe, degustacje kulinarne, spotkania z podróżnikami, warsztaty flamenco, warsztaty językowe i duuużo, dużo więcej!

Hispanico na Festiwalu ¿QUÉ PASA?

Nasz serwis aktywnie zaangażował się w organizację aż dwóch wydarzeń odbywających się w ramach Festiwalu ¿QUÉ PASA?

We wtorek 11 października w godzinach 17:00-18:00 będziecie mogli wziąć udział w organizowanych przez nas warsztatach „Nie ma języka bez kultury”. Podczas spotkania dowiecie się, dlaczego znajomość kultury Hiszpanii i Iberoameryki jest tak bardzo ważna podczas nauki języka hiszpańskiego. Będziecie mieli okazję przekonać się, że język i kultura to elementy nierozerwalnie z sobą związane, dlatego warto poznawać je równolegle.

Z kolei ostatniego dnia festiwalu (15 października) czekamy na Was w Czerwonym Sombrero z QUIZem! Będzie to dla Was okazja nie tylko do jeszcze lepszego poznania Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, ale także do wygrania atrakcyjnych nagród, które przygotowaliśmy dla Was wspólnie z Centrum Języków Obcych Kontakt!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, polecamy Wam zapisanie się na interesujące Was wydarzenia już teraz!

Zobacz także:

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

Latest posts by Jessica Alvaro (see all)

avatar