Go Time Szkoła Języków Obcych

1428
Kubki marki Hispanico

Go Time Szkoła Języków Obcych // Hispanico.plSzkołę Języków Obcych Go Time tworzą ludzie z doświadczeniem w nauczaniu języków, pasją i niekończącą się kreatywnością.

Metoda prowadzenia zajęć dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu kursów z zakresu biznesu, przygotowania do certyfikatów, zajęć konwersacyjnych oraz ogólnych zajęć języka obcego. Lekcje prowadzone są w małych grupach (od 4 do 6 osób) lub indywidualnie. Na życzenie klientów tworzymy również grupy dla określonej liczby osób. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych lektorek oraz lektorów, którzy do nauczania języków podchodzą z ogromnym zaangażowaniem oraz pasją. Oprócz umiejętności pozyskanych w trakcie studiów językowych oraz licznych szkoleń, nasza kadra korzysta z doświadczeń nabytych podczas wyjazdów i praktyk zagranicznych. Oferujemy zajęcia w naszej siedzibie przy ul. Polnej 48, a także z dojazdem do firmy klienta lub innego preferowanego miejsca spotkań na terenie Warszawy. Naszymi kursantami są zarówno dzieci jak i dorośli.

Poza wysoką jakością kursów językowych uczestnicy chwalą również elastyczne podejście do ich potrzeb, atmosferę mobilizującą do nauki oraz zaangażowanie. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru intensywności kursu spośród kursów: konwersacyjnego, intensywnego (poziom w semestr) lub rocznego.

Oprócz języka hiszpańskiego oferujemy również naukę języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, niderlandzkiego, norweskiego oraz szwedzkiego.

Loty do Hiszpanii
 

Adres szkoły: ul. Polna 48/12, Warszawa
Telefon: +48 518 339 520

[starbox id=”none”]