„Gorzka zemsta” (2003)

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne

„Gorzka zemsta” to serial, który okazał się największym sukcesem kolumbijskiej telewizji od czasów „Brzyduli”.

Prawa do emisji tej telenoweli zostały sprzedane do ponad 50. krajów na całym świecie, w tym: Grecji, Macedonii, Serbii, Albanii, Libanu, Izraela i Turcji. Z kolei soundtrack z tego serialu sześć razy stał się hitem numer 1 w Hiszpanii. W rolach głównych wystąpili: Danna Garcia, Mario Cimarro, Michael Brown, Natasha Claus, Paola Rey, Juan Baptista, Kristina Rilley.

Fabuła telenoweli

Trzej biedni, ale nieziemsko przystojni bracia Reyes: Juan, Oscar i Franco tracą ukochaną siostrę Libię, która popełnia samobójstwo z miłości, skacząc z mostu. Okazało się, że zaszła w ciążę się z bogatym, starszym, ale i żonatym mężczyzną, Bernardem Elizondo.

Zrozpaczeni bracia postanawiają zemścić się na rodzinie Elizondo, którą obwiniają za śmierć siostry. Planują zemstę na, uwodząc i  brutalnie porzucając trzy córki miliardera: Normę, Jimenę i Sarę. Ich plan jednak zawodzi – bracia zaczynają bowiem czuć do sióstr coś całkiem innego niż nienawiść.

Oryginalny tytuł: Pasion de Gavilanes

Rok produkcji: 2003

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne
Klaudia Kwiatkowska
Klaudia Kwiatkowska
Powoli odkrywa piękno Hiszpanii i zgłębia tajemnice języka hiszpańskiego. Bez pamięci zakochana w Barcelonie. W przyszłości chciałaby przemierzyć Amerykę Południową, zaś jej największym marzeniem jest zatańczenie ognistej salsy w ramionach gorącego Kubańczyka na Plaza de Armas w Hawanie. Na co dzień prowadzi również bloga: www.kobiecaintuicja.wordpress.com
- Reklama -

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -

REZERWUJ ATRAKCJE

ZOBACZ RÓWNIEŻ

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne