“Gorzka zemsta” (2003)
5 (100%) 1 vote[s]

“Gorzka zemsta” to serial, który okazał się największym sukcesem kolumbijskiej telewizji od czasów “Brzyduli”.

Prawa do emisji tej telenoweli zostały sprzedane do ponad 50. krajów na całym świecie, w tym: Grecji, Macedonii, Serbii, Albanii, Libanu, Izraela i Turcji. Z kolei soundtrack z tego serialu sześć razy stał się hitem numer 1 w Hiszpanii. W rolach głównych wystąpili: Danna Garcia, Mario Cimarro, Michael Brown, Natasha Claus, Paola Rey, Juan Baptista, Kristina Rilley.

Fabuła telenoweli

Trzej biedni, ale nieziemsko przystojni bracia Reyes: Juan, Oscar i Franco tracą ukochaną siostrę Libię, która popełnia samobójstwo z miłości, skacząc z mostu. Okazało się, że zaszła w ciążę się z bogatym, starszym, ale i żonatym mężczyzną, Bernardem Elizondo.

Zrozpaczeni bracia postanawiają zemścić się na rodzinie Elizondo, którą obwiniają za śmierć siostry. Planują zemstę na, uwodząc i  brutalnie porzucając trzy córki miliardera: Normę, Jimenę i Sarę. Ich plan jednak zawodzi – bracia zaczynają bowiem czuć do sióstr coś całkiem innego niż nienawiść.

Oryginalny tytuł: Pasion de Gavilanes

Rok produkcji: 2003

Klaudia Kwiatkowska

Powoli odkrywa piękno Hiszpanii i zgłębia tajemnice języka hiszpańskiego. Bez pamięci zakochana w Barcelonie. W przyszłości chciałaby przemierzyć Amerykę Południową, zaś jej największym marzeniem jest zatańczenie ognistej salsy w ramionach gorącego Kubańczyka na Plaza de Armas w Hawanie. Na co dzień prowadzi również bloga: www.kobiecaintuicja.wordpress.com
Klaudia Kwiatkowska

Latest posts by Klaudia Kwiatkowska (see all)

avatar