Hiszpański festiwal Streets of Spain w Warszawie // Hispanico.pl
Oficjalna grafika Festiwalu Streets of Spain

Już 7 i 8 maja każdy mieszkaniec Warszawy przez chwilę będzie mógł poczuć się jak na ulicach słonecznej Hiszpanii. Wszystko to ma zapewnić hiszpański festiwal Streets of Spain.

Wydarzeniu będą towarzyszyły m.in. takie atrakcje jak: targi produktów, degustacja wina Campo Viejo, pokazy flamenco, występy zespołów muzycznych, a także konkursy oraz lekcje języka hiszpańskiego. Będziecie mogli doświadczyć Hiszpanii różnymi zmysłami: w tańcu, sztuce i jedzeniu.

Dodatkowo, festiwal uświetni Okuda – jeden z najlepszych artystów z dziedziny street artu na świecie! Jego styl charakteryzuje feeria barw, geometryczne kształty i niezwykła ekspresja. Prace artysty można oglądać w Nowym Jorku, Johannesburgu, Kapsztadzie i Meksyku. Okuda jest także autorem fresków w kościele Świętej Barbary, przekształconym w Skate Park. Podczas Streets of Spain, Hiszpan będzie pracował nad swoją grafiką na jednej z ulic Warszawy.

Wszystkie wydarzenia związane z festiwalem odbędą się na Placu Unii, przy skrzyżowaniu ulic Ludwika Waryńskiego i Puławskiej.

Marcelina Foltyn-Kaczmarek

Specjalnie dla Was odkrywam tajemnice Hiszpanii i innych krajów, w których używa się pięknego języka hiszpańskiego. Szukam i opisuję ciekawostki z kultury, sztuki i życia codziennego. Mam nadzieję, że Was zainteresują!
Marcelina Foltyn-Kaczmarek

Latest posts by Marcelina Foltyn-Kaczmarek (see all)

avatar