Kubki marki Hispanico

Wszystkie hiszpańskie przypinki marki Hispanico możesz teraz kupić już od 1 sztuki! Do wyboru ponad 110 wzorów z motywami hiszpańskimi i latynoamerykańskimi.

Poznaj oryginalne hiszpańskie przypinki marki Hispánico, które staną się doskonałą ozdobą Twojej garderoby. Przyczep je do kurtki, plecaka, swetra, czapki, a nawet… tenisówki! Wykorzystaj swoją kreatywność i spraw, aby towarzyszyły Ci w każdej chwili. Hiszpańskie przypinki to także doskonały pomysł na drobny prezent, który wręczysz znajomemu, przyjaciółce, nauczycielowi lub komukolwiek, kto kocha język hiszpański.

 Sprawdź na Allegro > 

Promocje przy zakupie na Allegro

Sakiewka na hiszpańskie przypinki
Sakiewka na przypinki gratis!

Kup co najmniej 5 przypinek na tej aukcji, a otrzymasz automatyczny rabat 100% na ostatnią przypinkę. Im więcej przypinek kupisz, tym więcej otrzymasz ich za darmo. Na przykład: kupując 20 przypinek, 4 z nich otrzymasz gratis! Dodatkowo, jeśli zamówisz co najmniej 5 przypinek, w prezencie otrzymasz specjalną sakiewkę, w której schowasz swoje małe skarby.

 

Hiszpańskie przypinki w kolekcji Hispánico

W aktualnej kolekcji znajduje się ponad 110 wzorów przypinek, których część możesz zobaczyć poniżej. Pełna kolekcja dostępna na www.hispanico.pl/allegro

Loty do Hiszpanii
 

Przypinki hiszpańskie marki Hispánico

 Sprawdź na Allegro >