JAGO Ośrodek Nauczania Języków Obcych

1307
Kubki marki Hispanico

JAGO Ośrodek Nauczania Języków Obcych // Hispanico.plOd początku istnienia szkoły naszym celem jest jak najefektywniejsze kształcenie naszych klientów w zakresie znajomości języków obcych.

Mimo rosnącego zadowolenia naszych kursantów z jakości oferowanych przez nas usług, nie spoczywamy na laurach. Wciąż się rozwijamy, by stać się jeszcze bardziej skutecznymi nauczycielami, tym samym przyczyniając się do osiągnięcia pełnego sukcesu językowego naszych klientów.

JAGO Ośrodek Nauczania Języków Obcych został założony w roku 1999. Długoletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, wysoko wykwalifikowana kadra dydaktyczna, a przede wszystkim jej wyjątkowe zaangażowanie i zapał stały się podstawą szybkiego i obfitującego w sukcesy rozwoju szkoły.

Przez lata osiągnęliśmy sukcesy w postaci bardzo zadowalających wyników oraz stałych klientów. Nawiązaliśmy bliską współpracę ze znaczącymi firmami na polskim rynku. Zdobyliśmy również zaufanie wielu jednostek wojskowych, jak i wciąż powiększającego się grona klientów prywatnych.

Loty do Hiszpanii
 

Nauczamy 9 języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym języka polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy szeroką gamę usług: kursy ogólnej znajomości języka obcego, przygotowujące do certyfikatów, do matury, dla dzieci, konwersacyjne, Business English, kursy weekendowe, wakacyjne, kursy dla firm i instytucji oraz indywidualny tok zajęć “one-to-one”.

W maju 2004 roku uzyskaliśmy, jako jedyna lubuska szkoła, status oficjalnej Kapituły Egzaminacyjnej Londyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce (LCCI IQ – London Chamber of Commerce and Industry International Qualifications), stwarzając dla Państwa możliwość uzyskania w Zielonej Górze honorowanych na całym świecie prestiżowych certyfikatów językowych LCCI z zakresu języka biznesowego oraz innych dziedzin życia zawodowego.

Adres szkoły: ul. Bohaterów Westerplatte 11, 65-034 Zielona Góra
Telefon: +48 68 322 19 92

[starbox id=”none”]