Torby hiszpańskie Hispanico

W rolach głównych występuje znany z serialu “Zbuntowany anioł” duet – Natalia Oreiro i Facundo Arana. Podobnie jak w przypadku poprzedniego – serial został wyprodukowany w Argentynie.

Mało kto wie, że przed rozpoczęciem zdjęć, Natalia codziennie trenowała boks, a Facundo sam wykonywał wyczyny kaskaderskie widoczne potem w serialu. Niewielu zdaje sobie również sprawę tego, że powstały w 2011 roku polski serial “Prosto w serce” był wzorowany właśnie na tej produkcji.

Fabuła telenoweli

Monita jest zawodową bokserką. W trakcie jednej z walk doznaje kontuzji, która na długi czas eliminuje ją z wykonywania zawodu. W tajemnicy przed swoim obecnym narzeczonym, Quique’em oraz jego matką, bohaterka ubiega się o pracę na stanowisku sekretarki. Mimo, że nie posiada żadnych kwalifikacji zawodowych, dostaje posadę dzięki swojemu urokowi osobistemu. Przy wejściu do biurowca spotyka przystojnego młodego mężczyznę, Martina Quesadę, w którym (z wzajemnością) zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Monita nawet nie podejrzewa, że to on może być jej szefem…

Oryginalny tytuł: Sos mi vida

Rok produkcji: 2006

Loty do Hiszpanii