Obrazy motywacyjne Hispanico

To nie będzie taki post jak zwykle. Sprawa jest poważna, bo potrzebujemy Waszej pomocy, by zrobić coś naprawdę wielkiego!

Nie będę mówić o tym, że już od kilku lat na Allegro sprzedajemy torby miejskie z hiszpańskimi motywami, bo o tym każdy wie (kto nie wie, to zapraszam). Powiem o tym, czego nie sprzedajemy. Nie sprzedajemy kolorowych toreb, o które wielokrotnie otrzymuję od Was zapytania. Powód jest tak banalny, że do tej pory przysłaniał mi różne rozwiązania. Finanse.

Koszt produkcji kolorowych toreb na małą skalę jest tak wysoki, że ich ceny musiałyby być kilkukrotnie wyższe niż ceny toreb ecru, które możecie kupić na naszych aukcjach Allegro. Ostatecznie kto chciałby wydać około 100 zł na bawełnianą torbę? Efekt byłby taki, że większość z Was zbojkotowałaby te aukcje. A tego nie chcę.

Jedyne rozwiązanie, to produkcja kolorowych toreb na większą skalę. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie utrzymać ceny toreb na racjonalnym poziomie. Problem w tym, że “większa skala” oznacza też większe koszty produkcji, na które mówiąc wprost – nie mamy wystarczających środków.

 

Loty do Hiszpanii
 

A może zbiórka na Patronite?!

O Patronite słyszałam już dawno (kto nie słyszał…), ale dotychczas nie brałam opcji wspólnej zbiórki w ogóle pod uwagę. Z drugiej strony, dzięki rozmowom z Wami, zrozumiałam, że to jedyny sposób, aby ruszyć temat produkcji kolorowych toreb do przodu. Wstępne projekty są już gotowe, tak samo jak wizualizacje, które możecie zobaczyć poniżej. Jedyne czego brakuje, to Wasze wsparcie, dzięki któremu uruchomimy produkcję toreb i ich sprzedaż na Allegro. Wszystko w Waszych rękach!

Kolorowe Hiszpańskie Torby potrzebują Twojego wsparcia!