Kubki marki Hispanico

Fani Carlosa Santany mogą zacierać ręce, bo już 17 marca w Tauron Arena Kraków będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć słynnego gitarzystę na żywo.

Koncert Carlosa Santany odbywa się w ramach wiosennej trasy koncertowej Miraculous 2020 World Tour. Wydarzenie to jest wyjątkowe nie tylko dlatego, że będziemy mieli okazję usłyszeć legendę światowego rocka w Polsce, ale także z powodu 20-lecia jego albumu Supernatural oraz 50-lecia albumu Abraxas. Bilety możecie kupić w serwisie AleBilet.pl. Ceny biletów zaczynają się od 250 zł (Płyta GA), a kończą na 1599,99 zł (Trybuny Premium).

 Kup Bilety na koncert Carlosa Santany > 

Dlaczego warto wybrać się na koncert Carlosa Santany w Krakowie?

Carlos Santana to jeden z najbardziej znanych współczesnych gitarzystów rockowych i jazzowych. Urodził się w Meksyku, jednak jako nastolatek przybył do USA, gdzie w 1966 roku założył zespół Santana Blues Band (dziś znany jako po prostu Santana). Muzykę tego słynnego gitarzysty zalicza się do gatunku latynoskiego rocka, a samego Santanę uważa się za prekursora tego nurtu.

Carlos Santana ma na swoim koncie ponad 20 albumów wydanych z zespołem i 7 solowych płyt, które sprzedały się w nakładzie przekraczającym 50 mln egzemplarzy. Największym sukcesem w jego karierze jest jak dotąd krążek “Supernatural” (1999), który wielokrotnie pokryl się platyną, sprzedając się w nakładzie ponad 25 mln egzemplarzy.

Loty do Hiszpanii
 

 Kup Bilety na koncert Carlosa Santany >