Kubki marki Hispanico

Już 28.02.2020 r. koncert Malumy w Krakowie! To jedna z niewielu okazji, by usłyszeć hity tego uwielbianego na całym świecie artysty w Polsce.

Koncert Malumy odbędzie się w Tauron Arena Kraków. Bilety na koncert możecie kupić w serwisie AleBilet.pl. Warto się pospieszyć, ponieważ ilość miejsc w poszczególnych sektorach jest ograniczona. Ceny biletów na koncert zaczynają się od 250 zł (Trybuny Dolne), a kończą na 650 zł (Golden Circle).

 Kup Bilety na koncert Malumy > 

Dlaczego warto wybrać się na koncert Malumy w Krakowie?

Maluma to kolumbijski piosenkarz i autor tekstów, który swoją karierę muzyczna rozpoczął w 2010 r. Jego piosenki to mieszanka gatunków reggaeton i urban pop, a inspiracją do wielu z nich była twórczość Héctora Lavoe’a, Justina Timberlake’a i Michaela Jacksona. Wśród największych hitów Malumy, które znalazły się także na listach przebojów w Polsce, możemy wymienić: “Felices los 4”, “El Perdedor”, “Corazón”, “F.A.M.E.” czy “Sin Contrato”. O niewątpliwym sukcesie piosenkarza świadczą także statystyki na Youtubie. Dla przykładu utwór “Obsesión” na dzień pisania tego newsa (16.01.2020) został wyświetlony ponad 195 mln razy.

 Kup Bilety na koncert Malumy >