II ogólnopolska konferencja z cyklu ¿Adónde vas, España?

1954
II ogólnopolska konferencja z cyklu ¿Adónde vas, España?
5 (100%) 1 vote

W dniach 25-26.04.2017 r. w Zielonej Górze odbędzie się wydarzenie adresowane do wszystkich osób zainteresowanych aktualnymi i historycznymi przemianami, jakie miały miejsce w Hiszpanii i w krajach Ameryki Łacińskiej.

II ogólnopolska konferencja z cyklu ¿Adónde vas, España? // Hispanico.plKonferencja z cyklu ¿Adónde vas, España? odbędzie się w Polsce już po raz drugi. Tematyka tego wydarzenia obejmować będzie nie tylko kwestie polityczne, ale także m.in. aspekty kulturowe, socjologiczne i nacjonalistyczne. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, w jaki sposób doświadczenia polityczne państw Ameryki Łacińskiej wywarły wpływ na przemiany zachodzące w Hiszpanii i odwrotnie – co sprawia, że możemy mówić także o wpływie Hiszpanii na sytuację krajów Iberoameryki.

Konferencja organizowana jest przez Instytut Politologii Uniwersytetu Zielonogórskiego, a wśród partnerów wydarzenia znajdują się zarówno polskie, jak i hiszpańskie firmy i instytucje państwowe.

Miejsce:
Aula Biblioteki Uniwersytetu Zielonogórskiego,
al. Wojska Polskiego 71, Zielona Góra

Data i godzina rozpoczęcia:
25-26.04.2017 r. godz. 13:30

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro
avatar