II ogólnopolska konferencja z cyklu ¿Adónde vas, España?

1645

W dniach 25-26.04.2017 r. w Zielonej Górze odbędzie się wydarzenie adresowane do wszystkich osób zainteresowanych aktualnymi i historycznymi przemianami, jakie miały miejsce w Hiszpanii i w krajach Ameryki Łacińskiej.

II ogólnopolska konferencja z cyklu ¿Adónde vas, España? // Hispanico.plKonferencja z cyklu ¿Adónde vas, España? odbędzie się w Polsce już po raz drugi. Tematyka tego wydarzenia obejmować będzie nie tylko kwestie polityczne, ale także m.in. aspekty kulturowe, socjologiczne i nacjonalistyczne. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, w jaki sposób doświadczenia polityczne państw Ameryki Łacińskiej wywarły wpływ na przemiany zachodzące w Hiszpanii i odwrotnie – co sprawia, że możemy mówić także o wpływie Hiszpanii na sytuację krajów Iberoameryki.

Konferencja organizowana jest przez Instytut Politologii Uniwersytetu Zielonogórskiego, a wśród partnerów wydarzenia znajdują się zarówno polskie, jak i hiszpańskie firmy i instytucje państwowe.

Miejsce:
Aula Biblioteki Uniwersytetu Zielonogórskiego,
al. Wojska Polskiego 71, Zielona Góra

Data i godzina rozpoczęcia:
25-26.04.2017 r. godz. 13:30

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

Latest posts by Jessica Alvaro (see all)

PODZIEL SIĘ

Dodaj pierwszy komentarz

avatar