XIII Edycja Konkursu wypracowań po hiszpańsku “Giner de los Ríos”
5 (100%) 1 vote

Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii organizuje XIII edycję Konkursu wypracowań po hiszpańsku “Giner de los Ríos”, skierowaną do uczniów wszystkich szkół z językiem hiszpańskim.

Przewidziane są trzy kategorie w zależności od etapu edukacji i rodzaju szkoły: szkoły podstawowe, oddziały gimnazjalne oraz licea z językiem hiszpańskim.

Główna nagroda w konkursie

W tegorocznej edycji, główną nagrodę w kategorii I ufundował rząd autonomiczny hiszpańskiego regionu Castilla y León. Nagrodą jest tygodniowy kurs języka hiszpańskiego w jednej ze szkół językowych w tym regionie. Sponsorem pozostałych nagród w postaci materiałów dydaktycznych jest Sekcja Kulturalna Ambasady Hiszpanii.

Więcej informacji na www.mecd.gob.es/polonia

Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii serdecznie zaprasza wszystkich nauczycieli i uczniów do udziału w konkursie i nadsyłania prac.

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

Latest posts by Jessica Alvaro (see all)

avatar