XIII Edycja Konkursu wypracowań po hiszpańsku “Giner de los Ríos”
5 (100%) 1 vote

Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii organizuje XIII edycję Konkursu wypracowań po hiszpańsku “Giner de los Ríos”, skierowaną do uczniów wszystkich szkół z językiem hiszpańskim.

Przewidziane są trzy kategorie w zależności od etapu edukacji i rodzaju szkoły: szkoły podstawowe, oddziały gimnazjalne oraz licea z językiem hiszpańskim.

Główna nagroda w konkursie

W tegorocznej edycji, główną nagrodę w kategorii I ufundował rząd autonomiczny hiszpańskiego regionu Castilla y León. Nagrodą jest tygodniowy kurs języka hiszpańskiego w jednej ze szkół językowych w tym regionie. Sponsorem pozostałych nagród w postaci materiałów dydaktycznych jest Sekcja Kulturalna Ambasady Hiszpanii.

Więcej informacji na www.mecd.gob.es/polonia

Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii serdecznie zaprasza wszystkich nauczycieli i uczniów do udziału w konkursie i nadsyłania prac.

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro
avatar