I Konkurs filmów krótkometrażowych po hiszpańsku ¡No te cortes!
5 (100%) 1 vote

Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii organizuje I Konkurs filmów krótkometrażowych po hiszpańsku skierowany do dzieci i młodzieży uczącej się języka hiszpańskiego.

Przewidziane są dwie kategorie w zależności od etapu edukacji. Tematyka dowolna, odnosząca się do kwestii związanych z Hiszpanią.

Rejestracja do dnia 17 listopada 2017r.
Nadsyłanie prac do dnia 28 listopada 2017r.

Główna nagroda w konkursie

Nagroda główna w obu kategoriach – tygodniowy kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii, z zakwaterowaniem i pełnym wyżywieniem. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w Warszawie, dnia 15 grudnia 2017 (w Kinie Elektronik na ul. Gen. Zajączka 7), podczas której zostaną zaprezentowane najlepsze filmy krótkometrażowe.

Więcej informacji na www.mecd.gob.es/polonia

Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii serdecznie zaprasza wszystkich nauczycieli i uczniów do udziału w konkursie i nadsyłania prac, jak również do przybycia na uroczystą ceremonię wręczenia nagród dla zwycięzców i finalistów.

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

Latest posts by Jessica Alvaro (see all)

avatar