I Konkurs filmów krótkometrażowych po hiszpańsku ¡No te cortes!
5 (100%) 1 vote

Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii organizuje I Konkurs filmów krótkometrażowych po hiszpańsku skierowany do dzieci i młodzieży uczącej się języka hiszpańskiego.

Przewidziane są dwie kategorie w zależności od etapu edukacji. Tematyka dowolna, odnosząca się do kwestii związanych z Hiszpanią.

Rejestracja do dnia 17 listopada 2017r.
Nadsyłanie prac do dnia 28 listopada 2017r.

Główna nagroda w konkursie

Nagroda główna w obu kategoriach – tygodniowy kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii, z zakwaterowaniem i pełnym wyżywieniem. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w Warszawie, dnia 15 grudnia 2017 (w Kinie Elektronik na ul. Gen. Zajączka 7), podczas której zostaną zaprezentowane najlepsze filmy krótkometrażowe.

Więcej informacji na www.mecd.gob.es/polonia

Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii serdecznie zaprasza wszystkich nauczycieli i uczniów do udziału w konkursie i nadsyłania prac, jak również do przybycia na uroczystą ceremonię wręczenia nagród dla zwycięzców i finalistów.

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro
avatar