Ten konkurs dobiegł już końca. Wyniki możesz zobaczyć tutaj.

Choć za oknem jesień, a dni coraz krótsze, to my wspólnie z marką El Sol podgrzewamy atmosferę! Zapraszamy do udziału w konkursie, który rozbudzi Wasze zmysły. Dosłownie.

KONKURS "Pokaż swój Hiszpański temperament" // Hispanico.pl
Do wygrania 2 płyty “Cuban Salsa: Anthology of Cuban Music”

Twoją pasją jest taniec? Uwielbiasz śpiewać? A może lubisz spotkania przy lampce wina? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Zadanie konkursowe

Opisz, jak przejawia się Twój hiszpański temperament. W kilku słowach lub w formie dłuższej opowieści. Na sytuacji z życia wziętej lub na podstawie ogólnych doświadczeń. Pokaż nam, że to właśnie w Tobie płynie gorąca, hiszpańska krew!

Zasady konkursu

  1. Swoich odpowiedzi udzielajcie wyłącznie w komentarzach pod tym wpisem. Odpowiedzi udzielane pod innymi wpisami, na kanałach społecznościowych, mailowo lub w jakikolwiek inny sposób, nie będą uwzględniane.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie wypełnić pole „Email” podczas dodawania komentarza. Podany adres posłuży nam do kontaktu ze zwycięzcą.
  3. Każda osoba może wziąć udział w konkursie TYLKO RAZ.
  4. Spośród wszystkich uczestników redakcja Hispanico.pl wybierze dwie osoby, których odpowiedzi na zadanie konkursowe poruszą nas najbardziej!
  5. Na odpowiedzi czekamy do 7 listopada 2017 r. do godz. 23:59 włącznie.
  6. Zwycięzcy konkursu otrzymają płytę “Cuban Salsa: Anthology of Cuban Music”.
  7. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 8 listopada 2017 r. na łamach Hispanico.pl

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

Latest posts by Jessica Alvaro (see all)

PODZIEL SIĘ

6 Komentarze - "KONKURS “Pokaż swój Hiszpański temperament”"

avatar