KONKURS “Pokaż swój Hiszpański temperament”
5 (100%) 1 vote

Ten konkurs dobiegł już końca. Wyniki możesz zobaczyć tutaj.

Choć za oknem jesień, a dni coraz krótsze, to my wspólnie z marką El Sol podgrzewamy atmosferę! Zapraszamy do udziału w konkursie, który rozbudzi Wasze zmysły. Dosłownie.

KONKURS "Pokaż swój Hiszpański temperament" // Hispanico.pl
Do wygrania 2 płyty “Cuban Salsa: Anthology of Cuban Music”

Twoją pasją jest taniec? Uwielbiasz śpiewać? A może lubisz spotkania przy lampce wina? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Zadanie konkursowe

Opisz, jak przejawia się Twój hiszpański temperament. W kilku słowach lub w formie dłuższej opowieści. Na sytuacji z życia wziętej lub na podstawie ogólnych doświadczeń. Pokaż nam, że to właśnie w Tobie płynie gorąca, hiszpańska krew!

Zasady konkursu

  1. Swoich odpowiedzi udzielajcie wyłącznie w komentarzach pod tym wpisem. Odpowiedzi udzielane pod innymi wpisami, na kanałach społecznościowych, mailowo lub w jakikolwiek inny sposób, nie będą uwzględniane.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie wypełnić pole „Email” podczas dodawania komentarza. Podany adres posłuży nam do kontaktu ze zwycięzcą.
  3. Każda osoba może wziąć udział w konkursie TYLKO RAZ.
  4. Spośród wszystkich uczestników redakcja Hispanico.pl wybierze dwie osoby, których odpowiedzi na zadanie konkursowe poruszą nas najbardziej!
  5. Na odpowiedzi czekamy do 7 listopada 2017 r. do godz. 23:59 włącznie.
  6. Zwycięzcy konkursu otrzymają płytę “Cuban Salsa: Anthology of Cuban Music”.
  7. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 8 listopada 2017 r. na łamach Hispanico.pl

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro
avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MartaKarolinaMartaRoksanaKarina Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Marta
Marta

Gdy go pierwszy raz ujrzałam, jeszcze Hiszpanii dobrze nie znałam, hiszpańskiego nie umiałam, ale tajniki salsy już dawno opanowałam.
Przyszło lato, wraz z nim upał, a on bilety do Madrytu bookował. Miesiące letnie tam pracowaliśmy, na Plaza del Sol na kurs językowy uczęszczaliśmy, w wolnej chwili Hiszpanię zwiedzaliśmy, a u wujka i cioci mieszkaliśmy. Miłość trwa po ten czas, nikt nie zmieni tego w nas!

Karolina
Karolina

Taaaak! Jak tylko zobaczyłam Wasz konkurs od razu pomyślałam – to jest czas, żeby udowodnić, że płynie we mnie gorąca, hiszpańska krew 🙂 W moim życiu temat Hiszpanii czy Ameryki Południowej przewija się cały czas, ale postaram się jak najkrócej, obiecuję. Jestem zakochana w języku hiszpańskim i kulturze krajów hiszpańskojęzycznych, ale już od dłuższego czasu moim sercem zawładnęła Kuba (która jest moim kolejnym podróżniczym celem). Miłość do tego miejsca obudziła się we mnie na dobre w momencie, kiedy dostałam pracę w szkole salsy kubańskiej. Prowadząc tam zajęcia Zumby zaczęłam przychodzić na zajęcia salsy, reggaetonu, bachaty, rumby i… błyskawicznie się w… Czytaj więcej »

Marta
Marta

Tajniki salsy ☺

Marta
Marta

Hiszpański teperament we krwi mam od lat,
Kilometrów po Espanii zrobiłam szmat ☺

Fiesty do rana i podróże za euroeuro erasmusowe,pokazały mi horyzonty nowe.
Później wakacje w Hiszpanii każde,
kurs językowy w Maladze zdarzył się także.

Od czerwca zgłębiam tajniki,
Bo uwielbiam tańczyć do takiej muzyki!
Co tydzień na kurs 70km jadę,
Bo niezłą mam tam zabawę ☺

A już 5.11. Kolejne marzenie realizuję,
Bo na słoneczną salsową Kubę wylatuję!

Roksana
Roksana

Mój hiszpański temperament?! To moja ulubiona odpowiedź- tranquilo – na wszystko… 🙂