KONKURS “Pokaż swój Hiszpański temperament”
5 (100%) 1 vote

Ten konkurs dobiegł już końca. Wyniki możesz zobaczyć tutaj.

Choć za oknem jesień, a dni coraz krótsze, to my wspólnie z marką El Sol podgrzewamy atmosferę! Zapraszamy do udziału w konkursie, który rozbudzi Wasze zmysły. Dosłownie.

KONKURS "Pokaż swój Hiszpański temperament" // Hispanico.pl
Do wygrania 2 płyty “Cuban Salsa: Anthology of Cuban Music”

Twoją pasją jest taniec? Uwielbiasz śpiewać? A może lubisz spotkania przy lampce wina? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Zadanie konkursowe

Opisz, jak przejawia się Twój hiszpański temperament. W kilku słowach lub w formie dłuższej opowieści. Na sytuacji z życia wziętej lub na podstawie ogólnych doświadczeń. Pokaż nam, że to właśnie w Tobie płynie gorąca, hiszpańska krew!

Zasady konkursu

  1. Swoich odpowiedzi udzielajcie wyłącznie w komentarzach pod tym wpisem. Odpowiedzi udzielane pod innymi wpisami, na kanałach społecznościowych, mailowo lub w jakikolwiek inny sposób, nie będą uwzględniane.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie wypełnić pole „Email” podczas dodawania komentarza. Podany adres posłuży nam do kontaktu ze zwycięzcą.
  3. Każda osoba może wziąć udział w konkursie TYLKO RAZ.
  4. Spośród wszystkich uczestników redakcja Hispanico.pl wybierze dwie osoby, których odpowiedzi na zadanie konkursowe poruszą nas najbardziej!
  5. Na odpowiedzi czekamy do 7 listopada 2017 r. do godz. 23:59 włącznie.
  6. Zwycięzcy konkursu otrzymają płytę “Cuban Salsa: Anthology of Cuban Music”.
  7. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 8 listopada 2017 r. na łamach Hispanico.pl

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

6 Komentarze - "KONKURS “Pokaż swój Hiszpański temperament”"

avatar
Marta

Gdy go pierwszy raz ujrzałam, jeszcze Hiszpanii dobrze nie znałam, hiszpańskiego nie umiałam, ale tajniki salsy już dawno opanowałam.
Przyszło lato, wraz z nim upał, a on bilety do Madrytu bookował. Miesiące letnie tam pracowaliśmy, na Plaza del Sol na kurs językowy uczęszczaliśmy, w wolnej chwili Hiszpanię zwiedzaliśmy, a u wujka i cioci mieszkaliśmy. Miłość trwa po ten czas, nikt nie zmieni tego w nas!

Karolina
Taaaak! Jak tylko zobaczyłam Wasz konkurs od razu pomyślałam – to jest czas, żeby udowodnić, że płynie we mnie gorąca, hiszpańska krew 🙂 W moim życiu temat Hiszpanii czy Ameryki Południowej przewija się cały czas, ale postaram się jak najkrócej, obiecuję. Jestem zakochana w języku hiszpańskim i kulturze krajów hiszpańskojęzycznych, ale już od dłuższego czasu moim sercem zawładnęła Kuba (która jest moim kolejnym podróżniczym celem). Miłość do tego miejsca obudziła się we mnie na dobre w momencie, kiedy dostałam pracę w szkole salsy kubańskiej. Prowadząc tam zajęcia Zumby zaczęłam przychodzić na zajęcia salsy, reggaetonu, bachaty, rumby i… błyskawicznie się w… Czytaj więcej »
Marta

Tajniki salsy ☺

Marta

Hiszpański teperament we krwi mam od lat,
Kilometrów po Espanii zrobiłam szmat ☺

Fiesty do rana i podróże za euroeuro erasmusowe,pokazały mi horyzonty nowe.
Później wakacje w Hiszpanii każde,
kurs językowy w Maladze zdarzył się także.

Od czerwca zgłębiam tajniki,
Bo uwielbiam tańczyć do takiej muzyki!
Co tydzień na kurs 70km jadę,
Bo niezłą mam tam zabawę ☺

A już 5.11. Kolejne marzenie realizuję,
Bo na słoneczną salsową Kubę wylatuję!

Roksana

Mój hiszpański temperament?! To moja ulubiona odpowiedź- tranquilo – na wszystko… 🙂