Jeśli śledzisz aukcje Allegro to pewnie wiesz, że do naszej kolekcji dodaliśmy aż kilkadziesiąt nowych modeli przypinek!

Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 6 dowolnie wybranych zestawów przypinek, które dostępne są na naszych aukcjach! Jak wziąć udział w konkursie? To proste:

  1. Wejdź na www.hispanico.pl/allegro, otwórz aukcję z hiszpańskimi przypinkami i zobacz, który zestaw podoba Ci się najbardziej.
  2. Następnie w komentarzu do tego posta napisz, dlaczego właśnie ten zestaw przypinek jest dla Ciebie wyjątkowy. Przekonaj nas, że to właśnie Tobie się on należy!
  3. Spośród wszystkich odpowiedzi udzielonych w komentarzach, redakcja Hispanico.pl wybierze trzy, które naszym zdaniem będą najciekawsze i najbardziej kreatywne.

Nagrody w konkursie

  • I MIEJSCE – 3 zestawy przypinek wybrane przez zwycięzcę z aukcji Allegro
  • II MIEJSCE – 2 zestawy przypinek wybrane przez zwycięzcę z aukcji Allegro
  • III MIEJSCE – 1 zestaw przypinek wybrane przez zwycięzcę z aukcji Allegro

Na odpowiedzi czekamy do 25.09.2016 r. włącznie. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 26.09.2016 r. na łamach serwisu Hispanico.pl. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest podanie prawidłowego adresu e-mail, za pomocą którego redakcja Hispanico.pl będzie mogła skontaktować się w przypadku zwycięstwa w konkursie.

UWAGA: W konkursie biorą udział wyłącznie odpowiedzi udzielane w komentarzu do tego posta. Odpowiedzi udzielane na kanałach społecznościowych, pod innymi postami, mailowo lub w jakikolwiek inny sposób nie będą uwzględniane.

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro
PODZIEL SIĘ

14 Komentarze - "KONKURS! Wygraj Hiszpańskie Przypinki!"

avatar