KONKURS! Wygraj Hiszpańskie Przypinki!
5 (100%) 1 vote

Jeśli śledzisz aukcje Allegro to pewnie wiesz, że do naszej kolekcji dodaliśmy aż kilkadziesiąt nowych modeli przypinek!

Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 6 dowolnie wybranych zestawów przypinek, które dostępne są na naszych aukcjach! Jak wziąć udział w konkursie? To proste:

  1. Wejdź na www.hispanico.pl/allegro, otwórz aukcję z hiszpańskimi przypinkami i zobacz, który zestaw podoba Ci się najbardziej.
  2. Następnie w komentarzu do tego posta napisz, dlaczego właśnie ten zestaw przypinek jest dla Ciebie wyjątkowy. Przekonaj nas, że to właśnie Tobie się on należy!
  3. Spośród wszystkich odpowiedzi udzielonych w komentarzach, redakcja Hispanico.pl wybierze trzy, które naszym zdaniem będą najciekawsze i najbardziej kreatywne.

Nagrody w konkursie

  • I MIEJSCE – 3 zestawy przypinek wybrane przez zwycięzcę z aukcji Allegro
  • II MIEJSCE – 2 zestawy przypinek wybrane przez zwycięzcę z aukcji Allegro
  • III MIEJSCE – 1 zestaw przypinek wybrane przez zwycięzcę z aukcji Allegro

Na odpowiedzi czekamy do 25.09.2016 r. włącznie. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 26.09.2016 r. na łamach serwisu Hispanico.pl. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest podanie prawidłowego adresu e-mail, za pomocą którego redakcja Hispanico.pl będzie mogła skontaktować się w przypadku zwycięstwa w konkursie.

UWAGA: W konkursie biorą udział wyłącznie odpowiedzi udzielane w komentarzu do tego posta. Odpowiedzi udzielane na kanałach społecznościowych, pod innymi postami, mailowo lub w jakikolwiek inny sposób nie będą uwzględniane.

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

Latest posts by Jessica Alvaro (see all)

avatar
14 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
MartaSofiaMartynaJuditaIsmena Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Marta
Marta

Wszystkie zestawy mi się bardzo podobają, ale jeden skradł moje serce – to zestaw Galicia!! Po pierwsze jeszcze nie zawitałam do tego regionu Hiszpanii, a bardzo bym chciała, ze względu na jego historię i kulturę. Mam wrażenie że jest to region nie doceniany przez turystów. Po drugie uwielbiam wszystko co jest związane z morzem, a najlepsze wspomnienia mam z wakacji nad naszym Bałtykiem A po trzecie po prostu podoba mi się kolor niebieski i idealnie współgrał by z moją torebką.

Sofia
Sofia

Zestaw, który najbardziej przypadł mi do gustu (trafia w me gusta :D) to ten o nazwie “Guapa”. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta…W te wakacje poznałam mojego obecnego przyjaciela z Málagi- Katriela. Poznaliśmy się w moim rodzinnym mieście,jakim jest Poznań i spędziliśmy ze sobą kilka uroczych i szalonych chwil. Kiedy się poznaliśmy, powiedziałam mu, że gdybym urodziła się jako inna osoba, z całą pewnością byłabym Hiszpanką. Katriel od tamtego czasu dość często nazywa mnie “spanish girl” albo “latin girl”, więc już chyba wszystko jasne, dlaczego akurat ten zestaw mi się spodobał. Między mną a Katrielem wywiązała się dość silna więź i… Czytaj więcej »

Martyna
Martyna

Hola! Najbardziej podoba mi się zestaw Cataluna 😉 Dlaczego? Cała historia zaczęła się dwa lata temu kiedy pierwszy raz wybrałam się do Barcelony. Przed wyjazdem zaplanowałam każdy punkt mojej wycieczki. Chciałam zobaczyć najważniejsze miejsca związane z Barceloną. Na lotnisku przypadkowo wpadłam na Angela z którym nawiązałam krótką rozmowę. Chłopak zapytał na jak długo przyjechałam i gdzie się zatrzymuje, dał mi również swój numer w razie gdybym chciała się z nim spotkać. Jako że nie jestem fanką hoteli postanowiłam zatrzymać się u mojej znajomej, która w Barcelonie mieszka od 10 lat. Miałyśmy spędzić z Karoliną kilka babskich dni dlatego też zapomniałam… Czytaj więcej »

Judita
Judita

Dla mnie wyjątkowy jest zestaw z Murci, ponieważ to miasto przywołuje mi wiele pięknych wspomnień. Gdy w zeszłym roku po maturze nie wiedziałam czy kontynuować naukę, czy nie, wyjechałam właśnie do Murci, aby poznać życie i kulturę Hiszpanii. Jezyka prawie nie znałam, a później stał się elementem tego kraju, który najbardziej pokochałam. Dzięki tej podróży zaczynam za kilka dni studiować język hiszpański i jestem bardzo zadowolona. 🙂

Ismena
Ismena

Wszystkie zestawy podobają mi się bardzo, ale jest jeden, który urzekł moje serce. To zestaw “Cataluña”. dlaczego? Będąc w Hiszpanii zakochałam się w Barcelonie i kulturze tego kraju, że aż postanowiłam z tym językiem zapoznać się dogłębnie i poszłam na studia z językiem hiszpańskim. Właśnie będę zaczynać drugi rok i moja miłość do tego kraju nie zmalała. A dzięki studiom będę mogła sama odwiedzić ten kraj i zobaczyć zabytki i ciekawe miejsca, bez przewodnika i tylko wyznaczonych przez niego miejsc. Przypinki byłyby zawsze przy mojej torbie we wzory łowickie. Byłoby to ciekawe połączenie kultur. Mam nadzieję że dzięki wam uda… Czytaj więcej »