W związku z nadchodzącym wielkimi krokami 17. Tygodniem Kina Hiszpańskiego, wspólnie z organizatorami tego wydarzenia przygotowaliśmy dla Was konkurs!

Do wygrania nie byle co, bo podwójna wejściówka do Kina Muza w Poznaniu na film “Ostatni Hiszpanie na Filipinach”, który wyświetlany będzie już 27.03.2017 o godz. 19:00.

Zadanie konkursowe

Hiszpański Maraton Strachu to wydarzenie, które w ramach Tygodnia Kina Hiszpańskiego pojawia się w tym roku po raz pierwszy. Właśnie dlatego, chcielibyśmy dowiedzieć się, jakie są Wasze ulubione hiszpańskie horrory. Podajcie ich nazwy w komentarzach i napiszcie, dlaczego to właśnie ten horror sprawił, że Wasza skóra pokryta była gęsią skórką! Będziemy oceniać kreatywność i nietuzinkowe podejście do tematu :).

Zasady konkursu:

  1. Swoich odpowiedzi udzielajcie wyłącznie w komentarzach poniżej tego wpisu. Odpowiedzi udzielane pod innymi wpisami, na kanałach społecznościowych, mailowo lub w jakikolwiek inny sposób, nie będą uwzględniane.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie wypełnić pole „Email” podczas dodawania komentarza. Podany adres posłuży nam do kontaktu ze zwycięzcą.
  3. Każda osoba może wziąć udział w konkursie TYLKO RAZ.
  4. Spośród wszystkich odpowiedzi redakcja Hispanico.pl wybierze jedną, która poruszy nas najbardziej!
  5. Na odpowiedzi czekamy do 24 marca 2017 r. do godz. 23:59 włącznie.
  6. Zwycięzca konkursu otrzyma podwójny bilet na film “Ostatni Hiszpanie na Filipinach”, który wyświetlany będzie 27.03.2017 o godz. 19:00 w Kinie Muza w Poznaniu.
  7. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 25 marca 2017 r. na łamach Hispanico.pl

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

Latest posts by Jessica Alvaro (see all)

PODZIEL SIĘ

4 Komentarze - "KONKURS: Wygraj podwójną wejściówkę na 17. TKH"

avatar