[Ten konkurs jest już zakończony. Zobacz wyniki >]

Dziś początek 18. Tygodnia Kina Hiszpańskiego. Z tej okazji mamy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania podwójna wejściówka na film “Powołanie” (“La llamada”) wyświetlany podczas festiwalu!

Zanim Belén Cuesta stała się jedną z najpopularniejszych hiszpańskich aktorek, dorabiała w kawiarni jako kelnerka. Prawdziwym przełomem w jej życiu okazały się występy w musicalu teatralnym “La llamada” – wspomniany wcześniej film jest jego adaptacją. Równie przełomowa jest historia Maríi, głównej bohaterki tegoż filmu, która ni stąd ni zowąd doznaje objawienia! Takie momenty potrafią zmienić życie każdego z nas.

A jaki był Twój najbardziej przełomowy moment w życiu?

Właśnie tak brzmi nasze pytanie konkursowe. Opowiedzcie nam o jednej chwili z Waszego życia, która na dobre wywróciła je do góry nogami i sprawiła, że wszystko zaczęło smakować lepiej, najlepiej! Nie ograniczajcie się do jednego zdania. Nagrodzimy odpowiedź, która urzeknie nas najbardziej.

Zasady konkursu

  1. Swoich odpowiedzi udzielajcie wyłącznie w komentarzach poniżej tego wpisu. Odpowiedzi udzielane pod innymi wpisami, na kanałach społecznościowych, mailowo lub w jakikolwiek inny sposób, nie będą uwzględniane.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie wypełnić pole „Email” podczas dodawania komentarza. Podany adres posłuży nam do kontaktu ze zwycięzcą.
  3. Każda osoba może wziąć udział w konkursie TYLKO RAZ.
  4. Spośród wszystkich odpowiedzi redakcja Hispanico.pl wybierze jedną, która poruszy nas najbardziej!
  5. Na odpowiedzi czekamy do 18 marca 2018 r. do godz. 23:59 włącznie.
  6. Zwycięzca konkursu otrzyma podwójny bilet na film „Powołanie”, który wyświetlany będzie 22.03.2018 r. o godz. 20:30 w Kinie Luna w Warszawie.
  7. Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 20 marca 2018 r. na łamach Hispanico.pl