Jeśli wątki miłosne w hiszpańskich filmach nie są Ci obce, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Do wygrania podwójny bilet na film “Krwawe gody”, który będzie wyświetlany w ramach 17. Tygodnia Kina Hiszpańskiego, 29.03 o godzinie 21:00 w Kinie Muza w Poznaniu.

Zadanie konkursowe

Podaj tytuł Twoim zdaniem najbardziej romantycznego hiszpańskiego filmu. Uzasadnij, dlaczego to właśnie ten film wzruszył Cię najbardziej i co sprawiło, że w Twoim oku zakręciła się łza wzruszenia.

Zasady konkursu

  1. Swoich odpowiedzi udzielajcie wyłącznie w komentarzach poniżej tego wpisu. Odpowiedzi udzielane pod innymi wpisami, na kanałach społecznościowych, mailowo lub w jakikolwiek inny sposób, nie będą uwzględniane.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie wypełnić pole „Email” podczas dodawania komentarza. Podany adres posłuży nam do kontaktu ze zwycięzcą.
  3. Każda osoba może wziąć udział w konkursie TYLKO RAZ.
  4. Spośród wszystkich odpowiedzi redakcja Hispanico.pl wybierze jedną, która poruszy nas najbardziej!
  5. Na odpowiedzi czekamy do 27 marca 2017 r. do godz. 23:59 włącznie.
  6. Zwycięzca konkursu otrzyma podwójny bilet na film „Ostatni Hiszpanie na Filipinach”, który wyświetlany będzie 29.03.2017 o godz. 21:00 w Kinie Muza w Poznaniu.
  7. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 28 marca 2017 r. na łamach Hispanico.pl

 

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

Latest posts by Jessica Alvaro (see all)

PODZIEL SIĘ

3 Komentarze - "KONKURS: Wygraj podwójny bilet na film “Krwawe gody”"

avatar