Lingua Pro

1502
Kubki marki Hispanico

Lingua Pro // Hispanico.plJako specjaliści w zakresie nauki języków obcych zapraszamy na nasze kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i polskiego dla obcokrajowców.

Nowością są u nas kursy online, które prowadzimy przez Skype.

Nasze lekcje pomagają przełamać barierę nieśmiałości w porozumiewaniu się, bo celem naszych kursów jest ośmielenie ucznia do mówienia i wyćwiczenie u niego swobody i płynności wypowiedzi.

Zajęcia prowadzone są Metodą Bezpośrednią / Callana polegającą na zadawaniu pytań przez nauczyciela i odpowiadanie na nie przez uczniów. ¾ lekcji przeznaczone jest na ćwiczenie mówienia ​i rozumienia w języku obcym, a pozostałe ¼ zajęć na czytanie, pisanie (dyktanda) lub gramatykę. Zajęcia prowadzone są tylko w języku obcym, a w zrozumieniu nauczyciela oprócz podręcznika pomagają kontekst i sytuacja wypowiadanych zdań.

Loty do Hiszpanii
 

Dzięki tej metodzie uczeń uczy się w 4-krotnie krótszym czasie niż jest to możliwe w innych metodach przy zachowaniu 4 etapów naturalnej nauki (słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie).

Naszą pasją są języki obce. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi, a naszym celem jest nauka języków obcych na najwyższym poziomie. Zajęcia prowadzą kompetentni i wykształceni lektorzy, także obcokrajowcy, a na zajęciach panuje zawsze miła atmosfera, dlatego też nasi uczniowie są zadowoleni z zajęć, chętnie przychodzą na nasze lekcje i polecają nasze kursy. Naszym lektorem z języka hiszpańskiego jest Pani Claudia z Paragwaju.

Od blisko 10 lat prowadzimy kursy językowe w Bydgoszczy. Mamy nadzieję, że dzięki nam również ​i Ty przekonasz się, że warto z nami uczyć się języków obcych, a nauka może być przyjemnością.

Adres szkoły: ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz
Telefon: +48 732 242 007, +48 52 341 11 34

[starbox id=”none”]