Najpiękniejsza plaża Europy znajduje się w Hiszpanii
5 (100%) 1 vote

Co prawda za oknem jeszcze chłodno ale może ktoś z Was planuje już wakacje? My jak zwykle polecamy Wam Hiszpanię, bo to właśnie tutaj znajdziecie najpiękniejszą plażę w Europie a może i na świecie.

Formentera to najmniejsza wyspa Balearów, uważanych za Karaiby Europy. To właśnie na tej wysepce znajdziecie plażę Playa de Ses Illetes, która otrzymała zaszczytny tytuł najpiękniejszej plaży w Europie od recenzentów serwisu TripAdvisor. Co sprawia, że wiele osób spędzających tu wakacje uznaje to miejsce za raj na ziemi?

Playa de Ses Illetes nie jest zatłoczona. Nie sposób znaleźć też na niej obwoźnych sprzedawców próbujących sprzedać swoje wyroby turystom. Biały, miękki piasek świetnie współgra z pięknymi kolorami lazurowej wody, a tamtejsze zachody słońca zapamiętuje się do końca życia. Będąc na tej małej wyspie czuje się bliskość natury i zyskuje prawdziwy spokój. Czy nie jest to wymarzone miejsce na idealne wakacje?    

Marcelina Foltyn-Kaczmarek

Marcelina Foltyn-Kaczmarek

Specjalnie dla Was odkrywam tajemnice Hiszpanii i innych krajów, w których używa się pięknego języka hiszpańskiego. Szukam i opisuję ciekawostki z kultury, sztuki i życia codziennego. Mam nadzieję, że Was zainteresują!
Marcelina Foltyn-Kaczmarek

Latest posts by Marcelina Foltyn-Kaczmarek (see all)

avatar