New English School

1371
Torby hiszpańskie Hispanico

New English School // Hispanico.plJesteśmy Szkołą z piętnastoletnim doświadczeniem.

W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia z języków: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego oraz polskiego.

Kursy języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych prowadzimy zarówno metodą tradycyjną jak i bezpośrednią w formie szkoleń grupowych oraz indywidualnych z polskim lektorem.

Metoda bezpośrednia doskonale sprawdza się w przełamywaniu bariery komunikacyjnej. Już po 2 latach nauki można opanować język w stopniu umożliwiającym skuteczne porozumiewanie się. Metoda kładzie bezpośredni nacisk na praktyczne użycie języka mówionego, nie pomijając ani kwestii gramatycznych ani pisania. Zasadniczym elementem lekcji jest ciąg pytań zadawanych uczniom przez nauczyciela, na które należy odpowiadać pełnym zdaniem. Cały materiał jest regularnie powtarzany, co zapewnia skuteczne zapamiętywanie.

Loty do Hiszpanii
 

Dla dzieci w wieku 3-11 lat proponujemy kursy nowoczesną metodą Ninos Hablando. Opiera się ona na założeniach metod bezpośrednich. Opracowana została przez zespół polskich ​i hiszpańskich doświadczonych nauczycieli przy współpracy specjalistów z różnych dziedzin zajmujących się nauczaniem dzieci. Przebieg lekcji jest dostosowany do możliwości percepcyjnych dzieci. Wykorzystuje się maksymalnie okresy koncentracji dzieci, a żeby nie dopuścić do znużenia wprowadzane są elementy zabaw językowych.

Nowy materiał, słówka i struktury gramatyczne są wprowadzane przy wykorzystaniu obrazków bądź ruchów lektora. Bezpośrednio potem materiał ten jest ćwiczony przez powtarzanie oraz serię pytań ​i odpowiedzi. Ważne jest, że dzieci wypowiadają się w trakcie lekcji pełnymi zdaniami. Na bieżąco kontrolowana i poprawiana jest właściwa wymowa. U starszych dzieci dodatkowo wprowadzane są ćwiczenia czytania i pisania. Nauka na zajęciach uzupełniana jest poprzez dodatkowe materiały ​w postaci nagrań oraz podręczników, z których dzieci korzystają w domu dla dodatkowego utrwalenia
nabytych na zajęciach umiejętności.

Adres szkoły: ul. Dąbrowskiego 14 i 16, 35-036 Rzeszów
Telefon: +48 608 030 060, +48 17 852 72 63

[starbox id=”none”]