O mnie

Nazywam się Jessica Alvaro i od 2015 roku prowadzę blog Hispanico.pl. Od początku pragnęłam stworzyć miejsce w sieci, w którym będę mogła dać upust mojej fascynacji Hiszpanią i krajami Ameryki Łacińskiej.

Kilka lat blogowania zaowocowało tym, że dziś na Hispanico.pl znajdziecie nie tylko ciekawostki kulturalne, ale przede wszystkim bazę kilkuset miast, regionów i atrakcji, które warto odwiedzić podczas podróży po Hiszpanii lub Iberoameryce. Oczywiście to wciąż nie koniec, bo pięknych miejsc wciąż przybywa, tak samo jak pomysłów na rozwój bloga. Wierzę w to, że prawdziwa pasja dodaje skrzydeł i że za kolejnych kilka lat Hispanico.pl będzie pierwszym miejscem, które odwiedzicie, planując podróż do Hiszpanii lub Ameryki Łacińskiej :).

 

Produkty marki HispánicoTM

Zanim zajęłam się blogowaniem, było projektowanie. To mogłaby być historia jak z poradników motywacyjnych. Pewnego dnia rano obudziłam się, rzuciłam wszystko i założyłam blog! Ale muszę Cię rozczarować. Nic takiego się nie wydarzyło :). Projektowanie od zawsze stanowiło bardzo ważną część mojego życia, z której chyba nigdy nie zrezygnuję. Tak jest z każdą pasją. Gdy wejdzie Ci w krew, zmienia sposób w jaki oglądasz świat.

Na szczęście prowadzenie bloga Hispanico.pl nie spowodowało, że musiałam zrezygnować z designu. Bardzo szybko zrozumiałam, że tak naprawdę te dwie pasje mogą się wzajemnie uzupełniać. Tak powstał pomysł stworzenia produktów marki HispánicoTM, które dziś są dostępne na Allegro. Znajdują się wśród nich głównie: torby miejskie, kubki motywacyjne, przypinki oraz okazjonalnie kilka innych produktów, np. gra językowa TOMA.

 

Produkty marki Hispanico

Hispánico w Internecie

Masz pytania? Chcesz się podzielić się swoimi pomysłami lub spostrzeżeniami? Napisz do mnie: kontakt@hispanico.pl