„Paloma” (1998)

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne

Meksykańska telenowela, w której wystąpili Irán Castillo, Mauricio Islas, Nailea Norvind, Felicia Mercado i Alfonso Iturralde.

Paloma to młoda i piękna dziewczyna, którą wychowuje dziadek. Oboje pracują w cyrku: ona troszczy się o zwierzęta, zaś jej opiekun jest klaunem. Paloma pragnie zostać akrobatką, tak jak kiedyś jej matka. Niestety na drodze do spełnienia marzeń staje niedyspozycja fizyczna: dziewczyna ma problemy z nogą, a operacja jest zbyt kosztowna. Bohaterka każdego dnia musi znosić nieprzyjemności ze strony właściciela cyrku, który w przeszłości został odrzucony przez matkę Palomy i w ramach zemsty odgrywa się na jej córce.

Jak przystało na typową telenowelę, w wyniku zbiegu rozmaitych zdarzeń, dziewczyna trafia do szpitala, w którym zajmuje się nią przystojny lekarz Luis Fernando. Nie trudno się domyślić, że oboje zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Na drodze do wspólnego szczęścia stoi jednak wiele przeszkód, a największą z nich jest oczywiście narzeczona Luisa Fernando – Valeria. Co połączy obie bohaterki? O tym widzowie mogli przekonać się, oglądając 90 odcinków tego meksykańskiego serialu.

Oryginalny tytuł: Preciosa

Rok produkcji: 1998

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne
Klaudia Kwiatkowska
Klaudia Kwiatkowska
Powoli odkrywa piękno Hiszpanii i zgłębia tajemnice języka hiszpańskiego. Bez pamięci zakochana w Barcelonie. W przyszłości chciałaby przemierzyć Amerykę Południową, zaś jej największym marzeniem jest zatańczenie ognistej salsy w ramionach gorącego Kubańczyka na Plaza de Armas w Hawanie. Na co dzień prowadzi również bloga: www.kobiecaintuicja.wordpress.com
- Reklama -

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -

REZERWUJ ATRAKCJE

ZOBACZ RÓWNIEŻ

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne