Strona głównaPolskaMandoria - największy kryty park rozrywki w Europie

Mandoria – największy kryty park rozrywki w Europie

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne

Jeśli szukasz pomysłu na rodzinny wypad, ale pogoda wciąż krzyżuje Ci plany, to mam coś specjalnie dla Ciebie!

Mandoria to park rozrywki zlokalizowany w samym centrum Polski, mniej więcej pół godziny drogi od Łodzi. To co wyróżnia go na tle innych tego typu miejsc, to przede wszystkim fakt, że na dobrą zabawę możemy tu liczyć niemal przez cały rok i to bez względu na pogodę! Wszystko dzięki temu, że jest to jeden z nielicznych krytych parków rozrywki w Europie.

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Rodzinny wypad lub szkolna wycieczka do Mandorii z pewnością będzie należeć do niezapomnianych. Na powierzchni 10 000 m2 mamy do dyspozycji ponad 20 znakomitych atrakcji, z których skorzystają zarówno dzieci, jak i dorośli.

Wielbiciele zawrotnych prędkości mogą wybrać się na przejażdżkę w wagonikach Carrara – najszybszego rollercoastera w Mandorii! Poszukiwaczom przygód na pewno spodoba olbrzymi okręt Galeon, wodna karuzela z łódkami lub wizyta w Starym Forcie. Jeśli natomiast wolisz nieco więcej adrenaliny, koniecznie odwiedź Mroczny Dwór, przez który przeprowadzi Cię jeżdżący w ciemnościach rollercoaster.

WARTO WIEDZIEĆ: Wiele atrakcji w Mandorii zostało przygotowanych w taki sposób, że maluchy mogą skorzystać z nich również bez opiekunów (jedyny wymóg to 90 cm wzrostu).

Park rozrywki Mandoria to także doskonałe miejsce do tego, aby rozbudzić wyobraźnię najmłodszych dzieci. Inspirowana wynalazkami Leonarda da Vinci karuzela, dwupoziomowa karuzela wenecka, kolorowe rowerki wodne i dryfujące na wodzie tratwy to jedne z wielu atrakcji, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Specjalne atrakcje w Mandorii

A co gdyby kolejne urodziny Twojego dziecka odbyły się w całkowicie nietypowych okolicznościach? Tak się składa, że park rozrywki Mandoria daje również taką możliwość. Do dyspozycji zainteresowanych jest aż 10 tematycznych sal. Każda z nich posiada unikalną stylizację, która pozwala solenizantom i gościom przenieść się na chwilę do krainy baśni.

Oprócz doskonałej rozrywki Mandoria to także miejsce z ciekawą ofertą edukacyjną. Grupy szkolne i przedszkolne mogą skorzystać z oryginalnych warsztatów i seansów, podczas których dzieci mogą rozszerzyć swoją wiedzę na temat otaczającego świata.

Informacje praktyczne

  • Aktualne godziny otwarcia możesz sprawdzić na stronie internetowej parku Mandoria (www.mandoria.com). Możesz też tam kupić bilety online, a także zarezerwować wizytę w większej grupie.
  • Adres: ul. Miasto Mody 2, 95-030 Rzgów, Polska
- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne
Jessica Alvaro
Jessica Alvaro
Podróże były mi bliskie od zawsze. Pasja. Hobby. Można to różnie nazywać. Dla mnie to powietrze, bez którego nie mogę oddychać. Słońce, bez którego zapominam, co to uśmiech. I życie. Najlepsze z możliwych!
- Reklama -

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -

REZERWUJ ATRAKCJE

ZOBACZ RÓWNIEŻ

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne