„Paulina” (1998)

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne

Meksykańska telenowela, w której występują między innymi Gabriela Spanic, Fernando Colunga (znany też z roli w serialu „Esmeralda”), Jessica Jurado, Dominika Paleta i Chantal Andere.

Paulina i Paola to bliźniaczki, które w momencie porodu zostały rozdzielone. Paola trafiła do bogatej rodziny i wychowywała się w luksusie, zaś jej siostra przeciwnie – zaznała skrajnej biedy i niedostatku.

Choć obie dziewczyny mają tę samą matkę i ten sam wygląd, ich charaktery są całkowicie różne. Paulina to delikatna i skromna dziewczyna, mieszkająca z matką w ubogiej chacie, która marzy o założeniu własnej rodziny. Z kolei Paola to wyrachowana i zła do szpiku kości kobieta, posiadająca męża i dwójkę dzieci.

Bohaterki trafiają na siebie w wyniku zbiegu okoliczności. Ich uderzające podobieństwo podsuwa zepsutej Paoli szaleńczą myśl: postanawia skłonić Paulinę, żeby na okres roku zastąpiła ją w roli żony i matki, podczas gdy ona będzie mogła bez większych konsekwencji przebywać u boku swego kochanka. Knuje zatem intrygę, w wyniku której zmusza swoją siostrę do oszukańczej maskarady…

Oryginalny tytuł: La usurpadora

Rok produkcji: 1998

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne
Klaudia Kwiatkowska
Klaudia Kwiatkowska
Powoli odkrywa piękno Hiszpanii i zgłębia tajemnice języka hiszpańskiego. Bez pamięci zakochana w Barcelonie. W przyszłości chciałaby przemierzyć Amerykę Południową, zaś jej największym marzeniem jest zatańczenie ognistej salsy w ramionach gorącego Kubańczyka na Plaza de Armas w Hawanie. Na co dzień prowadzi również bloga: www.kobiecaintuicja.wordpress.com
- Reklama -

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -

REZERWUJ ATRAKCJE

ZOBACZ RÓWNIEŻ

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne