PROJECT II Nauczanie Języków Obcych

1275
Torby hiszpańskie Hispanico

PROJECT II Nauczanie Języków Obcych // Hispanico.plSzkoła Project II działa na rynku już od 1997 roku.

Swoją działalność rozpoczęła od prowadzenia stacjonarnych kursów językowych, od najpopularniejszych: angielski, hiszpański, niemiecki, przez chiński po łacinę i grekę.

Od wielu lat Project specjalizuje się w kompleksowym organizowaniu zagranicznych kursów językowych w różnych zakątkach świata, co roku poszerzamy naszą ofertę wyjazdową o kolejne kursy w renomowanych szkołach językowych.

Jako szkoła językowa od samego początku stawialiśmy na wysoką jakość nauczania. Rok 2007 przyniósł nam uznanie Pearson Language Assessments. Otrzymaliśmy statuetkę najlepszego Centrum Egzaminacyjnego w Polsce w kategorii: Prywatna Szkoła Językowa.

Loty do Hiszpanii
 

Pasja

Project to miejsce, gdzie spotykają się kursanci i lektorzy, którzy kochają poznawać nowe języki, zwyczaje i miejsca. Wiedza to podstawa ale ważna jest też atmosfera!

Doświadczenie

Nasza szkoła działa na rynku już 19 lat, a każdy z naszych lektorów posiada długoletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych na każdym poziomie zaawansowania!

Wyniki

Nasi uczniowie od lat osiągają swoje cele związane z nauką języków. Swobodna komunikacja, język w biznesie, wyjazd na studia lub do szkoły – z naszą pomocą się uda!

Adres szkoły: ul Jagiellońska 27/2, 40-035 Katowice
Telefon: +48 665 123 850

[starbox id=”none”]