Kubki marki Hispanico

Tego koncertu nie możecie przegapić!

Ricky Martin zagra w Polsce już 7 września 2018 roku. Koncert odbędzie się w Ergo Arena Gdańsk, a do sprzedania wciąż jest jeszcze kilkaset wejściówek. Ceny biletów zaczynają się od 149 zł i są do nabycia między innymi kasie Ergo Areny oraz w serwisie Eventim.

Ostatni koncert latynoski artysta zagrał u nas 15 lat temu. Porwał wtedy publiczność w Operze Leśnej w Sopocie, śpiewając takie hity jak “María” czy “Livin’ la Vida Loca”. Wyglądało to wtedy tak… 🙂

Najbliższy koncert Rickiego Martina

Ricky Martin nigdy nie zwolnił tempa i raz po raz wypuszczał kolejne hity sygnowane swoim nazwiskiem. Portorykański artysta ma na swoim koncie między innymi dwie nagrody Grammy, cztery nagrody Latin Grammy, osiem nagród MTV oraz wiele innych! Wielbicieli jego twórczości może zainteresować też fakt, że Ricky Martin ma także własną gwiazdę na Hollywood Walk of Fame (Aleja Gwiazd w Los Angeles).

Loty do Hiszpanii
 

Każdy koncert Rickiego Martina to prawdziwe widowisko. Znakomici tancerze, pobudzająca muzyka, gra świateł i oczywiście sam wokalista tworzą razem spektakl, który zapamiętuje się na bardzo długo.