Szkoła języków obcych Profi-Lingua

1074

Szkoła języków obcych Profi-Lingua // Hispanico.plW Profi-Lingua uczymy hiszpańskiego ogólnego A1-C2, dzięki czemu program naszych zajęć jest atrakcyjny zarówno dla osób, które chcą posługiwać się językiem w sytuacjach prywatnych, jak i w środowisku zawodowym.

Ćwiczymy wszystkie sprawności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu. Największy nacisk kładziemy jednak na umiejętność konwersacji.

Podczas zajęć kształtujemy praktyczną umiejętność posługiwania się językiem obcym. Lektorzy uczą swobodnego i poprawnego porozumiewania się w różnych sytuacjach życia codziennego i zawodowego, formułowania opinii i argumentowania. Po kursie w Profi-Lingua rozmowa po hiszpańsku będzie dla Ciebie przyjemnością! U nas poznasz nie tylko zasady gramatyczne i wzbogacisz zasób słownictwa, ale przede wszystkim będziesz miał do czynienia z żywym językiem – w trakcie zajęć pracujemy na autentycznych artykułach, fragmentach programów telewizyjnych oraz filmów.

Ponadto dla Słuchaczy w Profi-Lingua organizujemy również warsztaty językowe gramatyczne i fonetyczne. Pakiet Kursanta w naszej szkole zawiera także: konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do biblioteki i mediateki, internetowe wspomaganie nauki hiszpańskiego w ramach e-Akademii oraz zniżkę na podręczniki.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć unikatowy system jakości Profi-Lingua Quality Control, który monitoruje indywidualne postępy kursanta oraz wprowadza gwarancję zdania egzaminów. Profi-Lingua zatrudnia wykwalifikowany i profesjonalny zespół lektorski legitymujący się znakomitą znajomością języka, przygotowaniem metodycznym i doświadczeniem w nauczaniu. Oprócz nauczycieli polskich zatrudniamy wykwalifikowanych native speakerów. Przygotowujemy również do zdawania egzaminów, umożliwiających uzyskanie certyfikatów potwierdzających stopień znajomości języka obcego. Każdego roku nasi kursanci przystępując do egzaminów osiągają rewelacyjne wyniki na poziomie 95-100% zdawalności – to najlepiej świadczy o jakości nauczania w Profi-Lingua.

Adres szkoły: ul. Piotrkowska 101, 90-425 Łódź
Telefon: +48 42 633 77 00

[starbox id=”none”]


 

Kubki marki Hispanico