Szkoła językowa Salut

918

Szkoła językowa Salut // Hispanico.plJesteśmy szkołą językową, dla której nauczanie języka to przede wszystkim realny kontakt ze słuchaczem i wychodzenie naprzeciw jego potrzebom.

Szkoła Językowa SALUT działa od 2002 r. i oferuje dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych naukę języka hiszpańskiego.

Kursy obywają się w małych grupach, dopasowanych zarówno pod względem poziomu zaawansowania jak i wieku, w ciepłej, przyjaznej atmosferze, która sprzyja łatwemu przyswajaniu nowej wiedzy.

Działamy w oparciu o najnowsze, skuteczne metody dydaktyczne – bezpośrednio wybrane do potrzeb naszych studentów. Podręczniki, z których nauczamy oceniamy skrupulatnie pod względem przydatności dla danej grupy wiekowej, poziomu wiedzy oraz oczekiwanych wyników. Na zajęciach wykorzystujemy różnorodne pomoce dydaktyczne, m.in. opowiadania, gry językowe, czasopisma, materiały multimedialne. Staramy się również zainteresować uczniów prowadząc lekcje tematyczne oraz część słuchową i konwersacyjną zajęć.

Dodatkowo, organizujemy cyklicznie warsztaty językowe poświęcone kulturze hiszpańskiego (spotkania z kulturą, kinem, piosenką czy kuchnią).

W toku nauczania sprawdzamy systematycznie przerobiony materiał, a także przeprowadzamy kwartalne testy sprawdzające postępy słuchaczy w danym przedziale czasowym. Uczniowie mogą również korzystać z bezpłatnych konsultacji z lektorem.

Szkoła językowa SALUT to także organizator turystyki, który oferuje wyjazdy językowe dla dorosłych, młodzieży i dzieci w różnych krajach.

Adres szkoły: ul. Jerozolimskie 123/4, 02-017 Warszawa
Telefon: +48 22 614 33 02

Kubki marki Hispanico

[starbox id=”none”]