Tapeta na pulpit: Fitness

3444

Tapeta na pulpit Fitness to jeszcze jeden powód do tego, aby wziąć się do ćwiczeń! I bynajmniej nie chodzi tylko o ćwiczenia fizyczne, ale także o te językowe.

Hiszpańska Tapeta na pulpit - Fitness // Hispanico.pl

Buty sportowe, skakanka, ręcznik, koszulka… wszystko to towarzyszy nam na siłowni, podczas zajęć fitness lub w trakcie wielu innych aktywności ruchowych. Choć wszystkie te sprzęty czy elementy odzieży są nam doskonale znane w języku polskim, to nazwanie ich w języku hiszpańskim może sprawić już nieco więcej kłopotu.

W czym pomoże mi Tapeta na pulpit Fitness?

Dzięki niej poznasz nazwy podstawowych przedmiotów, które używane są na siłowni lub salach treningowych. Bez względu na to, czy jesteś zapalonym sportowcem, czy niedzielnym biegaczem, znajomość tych hiszpańskich słówek może okazać się bardzo przydatna. Wystarczy, że wyobrazisz sobie, że… właśnie spędzasz wakacje w Hiszpanii. Chcesz poznać nowe osoby, ale nie do końca wiesz jak. Bieganie, kolarstwo, czy aktywność fizyczna na siłowni cieszą się w Hiszpanii ogromną popularnością. Wybierasz tę ostatnią, bo jest najmniej wymagająca dla początkujących. Już po pierwszych minutach okazuje się jednak, że trudno Ci nawiązać kontakt z kimkolwiek, gdy nie znasz podstawowych nazw przedmiotów, które znajdują się na siłowni…

Wróćmy jednak do rzeczywistości. Opisywana sytuacja jest oczywiście czysto hipotetyczna, co nie oznacza, że nie mogłaby być prawdziwa. Życie pisze najlepsze scenariusze, dlatego warto być przygotowanym do każdej roli, z którą przyjdzie Ci się zmierzyć. Pamiętaj, że im więcej hiszpańskich słówek znasz, tym większe są Twoje możliwości.