Tapeta na pulpit: Kosmos

7929
Kubki marki Hispanico

Tapeta na pulpit Kosmos to najlepszy sposób na to, aby cieszyć się rozgwieżdżonym niebem o każdej porze roku. A jak nazywają się najpopularniejsze ciała niebieskie w języku hiszpańskim? Tapeta na pulpit “Kosmos” zna odpowiedź na to pytanie. Umieść ja na swoim pulpicie, a przekonasz się, jak szybko nauczysz się hiszpańskich nazw podstawowych ciał niebieskich.

Hiszpańska Tapeta na pulpit - Kosmos // Hispanico.pl

Dlaczego Tapeta na pulpit Kosmos to skuteczna metoda nauki?

Zastanów się, ile czasu spędzasz przed komputerem. Nie trzeba być “komputerowym maniakiem”, żeby zaglądać do komputera co najmniej kilka razy dziennie. Włączasz monitor, pokazują się ikony i foldery, a tuż za nimi… tapeta na pulpit. Patrzysz na nią, czy tego chcesz czy nie. Obcujesz z nią bez względu na to, czy jest to mniej lub bardziej świadome. To co widzisz, utrwala się w Twojej pamięci w formie obrazu i słów.

Loty do Hiszpanii
 

Jeśli znasz grę memory lub fiszki obrazkowe do nauki języków, to pewnie wiesz, jak szybko pewne obrazy zapadają w pamięć. Uczysz się ich mimochodem, choć z wielkim trudem przyszłoby Ci zapamiętanie tych samych słów, gdyby nie miały swoich obrazkowych odpowiedników. Tak samo działa tapeta na pulpit. Nie chodzi o to, abyś patrząc na nią starał się zapamiętywać wszystkie słowa, które zawiera. Wystarczy, że umieścisz ją na pulpicie i zachowasz ją na nim dopóki wszystkie słowa, które chcesz zapamiętać nie utkwią Ci na stałe w pamięci.