Tapeta na pulpit: Owoce

6275

Tapeta na pulpit Owoce to jedna z najsmaczniejszych tapet, jakie kiedykolwiek gościły na ekranie Twojego monitora! Poznaj hiszpańskie smaki lata i rozkoszuj się nimi na co dzień…

Hiszpańska Tapeta na pulpit - Owoce // Hispanico.pl

Ile hiszpańskich nazw owoców jesteś w stanie wymienić ot tak, z głowy? Prawdopodobnie niewiele i wcale nie jest to Twoja wina. Sęk w tym, że lekcje czy kursy języka hiszpańskiego poświęcają temu tematowi niewiele czasu. Podobnie jest z podręcznikami.

Tapeta na pulpit Owoce zmienia wszystko!

Nie chodzi tylko o to, aby wiedzieć, że jabłko to manzana, gruszka to pera, a cytryna to limón. Jabłka czy gruszki nie są w Hiszpanii najpopularniejszymi owocami. Ten kraj obfituje w szereg owoców, warzyw, przypraw czy nasion, o których w Polsce często zapominamy. Tapeta na pulpit Owoce pomoże Ci przyswoić ich nazwy w najbardziej naturalny sposób.

Wystarczy, że pobierzesz ją, umieścisz na pulpicie, a już po kilkunastu dniach przekonasz się, że hiszpańskie nazwy owoców są Ci coraz lepiej znane! Nie musisz starać się ich zapamiętywać, spędzając przed monitorem kilka godzin dziennie. Wystarczy, że od czasu do czasu spojrzysz na nie (co przecież dzieje się automatycznie, gdy korzystasz z komputera), a nowe hiszpańskie słówka podświadomie zaczną utrwalać się w Twojej pamięci.