Tapeta na pulpit: Wspomnienia z wakacji

2938
Tapeta na pulpit: Wspomnienia z wakacji
5 (100%) 1 vote

Pamiętasz swoje ostatnie wakacje w Hiszpanii? A może dopiero je planujesz? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy tapetę, która sprawi, że Półwysep Iberyjski będzie bliżej, niż mogłoby Ci się wydawać!

Tapeta na pulpit Wspomnienia z wakacji to doskonały pomysł nie tylko na poznanie nowych hiszpańskich słówek, ale także na urozmaicenie swojego pulpitu motywami związanymi z Hiszpanią.

Tapeta na pulpit Wspomnienia z wakacji // Hispanico.pl

Jeśli czytałeś nasz artykuł “Nauka języka przez spędzanie z nim czasu”, to pewnie zastanawiasz się, jak wymienione tam porady wprowadzić w życie. Jednym ze sposobów jest pobranie tej (lub jednej z wielu innych) tapety na pulpit. Dzięki niej język hiszpański na stałe zagości na ekranie Twojego komputera, a Ty będziesz przyswajać nowe słówka, naturalnie i bez większego wysiłku.

Tapeta na pulpit Wspomnienia z wakacji nie wyczerpuje Twoich możliwości…

Gdy przyswoisz słówka z tej tapety lub uznasz, że chcesz dokonać na swoim pulpicie zmian, nie wahaj się oglądnąć nasze pozostałe tapety! Każda z nich jest inna. Każda zawiera inne hiszpańskie słówka. Każda jest doskonałym narzędziem do efektywnej nauki języka. I każda z nich jest też całkowicie za darmo!

Możesz oczywiście uczyć się słówek na wiele innych sposobów. Metoda nauki “przez opatrzenie się” z danym słowem jest jednak o tyle nietypowa, że nie wymaga od Ciebie specjalnego zaangażowania, a mimo to dzień za dniem przekonasz się, że Twój zasób słów powiększa się z dnia na dzień i to całkiem niepostrzeżenie.

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

Latest posts by Jessica Alvaro (see all)

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jessica AlvaroOla Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Ola
Ola

Hej, wiesz moze cos o niedrogich kursach wakacyjnych, lub o mozliwosci znalezienia pracy na wakacje ze znajomoscia hiszpanskiego b1/b2