Tapeta na pulpit: Wspomnienia z wakacji

3257
Tapeta na pulpit: Wspomnienia z wakacji
5 (100%) 1 vote[s]

Pamiętasz swoje ostatnie wakacje w Hiszpanii? A może dopiero je planujesz? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy tapetę, która sprawi, że Półwysep Iberyjski będzie bliżej, niż mogłoby Ci się wydawać!

Tapeta na pulpit Wspomnienia z wakacji to doskonały pomysł nie tylko na poznanie nowych hiszpańskich słówek, ale także na urozmaicenie swojego pulpitu motywami związanymi z Hiszpanią.

Tapeta na pulpit Wspomnienia z wakacji // Hispanico.pl

Jeśli czytałeś nasz artykuł “Nauka języka przez spędzanie z nim czasu”, to pewnie zastanawiasz się, jak wymienione tam porady wprowadzić w życie. Jednym ze sposobów jest pobranie tej (lub jednej z wielu innych) tapety na pulpit. Dzięki niej język hiszpański na stałe zagości na ekranie Twojego komputera, a Ty będziesz przyswajać nowe słówka, naturalnie i bez większego wysiłku.

Tapeta na pulpit Wspomnienia z wakacji nie wyczerpuje Twoich możliwości…

Gdy przyswoisz słówka z tej tapety lub uznasz, że chcesz dokonać na swoim pulpicie zmian, nie wahaj się oglądnąć nasze pozostałe tapety! Każda z nich jest inna. Każda zawiera inne hiszpańskie słówka. Każda jest doskonałym narzędziem do efektywnej nauki języka. I każda z nich jest też całkowicie za darmo!

Możesz oczywiście uczyć się słówek na wiele innych sposobów. Metoda nauki “przez opatrzenie się” z danym słowem jest jednak o tyle nietypowa, że nie wymaga od Ciebie specjalnego zaangażowania, a mimo to dzień za dniem przekonasz się, że Twój zasób słów powiększa się z dnia na dzień i to całkiem niepostrzeżenie.

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro
avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jessica AlvaroOla Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Ola
Ola

Hej, wiesz moze cos o niedrogich kursach wakacyjnych, lub o mozliwosci znalezienia pracy na wakacje ze znajomoscia hiszpanskiego b1/b2