Dziś Hispánico obchodzi swoje pierwsze urodziny! Ostatnie 12 miesięcy pokazało nam, że to co robimy jest naprawdę ważne.

W imieniu całej Redakcji Hispánico dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za ten niesamowity rok, którego nie byłoby bez Was! To Wy, nasi czytelnicy i fani nadaliście kształt wszystkiemu temu, co udało nam się dotychczas osiągnąć! Bez Waszego zaangażowania, miłych pochwał i konstruktywnej krytyki nie doszlibyśmy do tego momentu, w którym jesteśmy dzisiaj.

Bardziej osobiście, dziękuję Wam za to, że po prostu jesteście. Zakładając Hispánico, nastawiałam się jedynie na stworzenie serwisu internetowego. Dziś wiem, że wcale nie chodzi o serwis, ale o niesamowitą społeczność osób, którą wspólnie udało nam się stworzyć. To dużo, dużo więcej, niż cokolwiek co mogłabym sobie wcześniej wymarzyć! Ten rok dodał mi skrzydeł i pokazał, jak ważna w życiu jest pasja, zaangażowanie i wiara, że to co robisz, ma sens. Wy mi to pokazaliście.

Jeszcze raz dziękuję za ten Najlepszy Rok, jaki mogłam wspólnie z Wami przeżyć! Wierzę, że to dopiero początek naszej wspólnej podróży i przygód, które na nas czekają. Mam nadzieję, że kolejne miesiące pozwolą nam działać jeszcze lepiej i pokazać, jak wielką siłę stanowimy razem!

Urodzinowy Konkurs!

Filmowy kurs hiszpańskiego w sam raz na wakacje! // Hispanico.plPonieważ urodziny bez prezentów nie byłyby urodzinami, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania Filmowy kurs hiszpańskiego! Co zrobić, aby go wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki był tytuł pierwszego artykułu, opublikowanego w serwisie Hispánico?

Odpowiedzi udzielajcie wyłącznie w komentarzach pod tym postem (wpisy na Facebook’u i Twitterze nie będą zliczane). Wygrywa osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi. Powodzenia!