Wyniki konkursu “Buenos días”

1047
Wyniki konkursu “Buenos días”
5 (100%) 1 vote

Po pierwsze dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w naszym konkursie, w którym do wygrania był kubek “Buenos días”. Frekwencja naprawdę mile nas zaskoczyła!

Wyniki konkursu "Buenos días" // Hispanico.plPo drugie, zdecydowaliśmy się przyznać nie jedną, a dwie nagrody główne. Powodem takiej decyzji jest mały błąd, którego wcześniej nie zauważyliśmy. Znacie to powiedzenie o szewcu w podartych butach? W naszym przypadku nie chodzi o buty, a o liczbę produktów, którą jak się okazało, znacie lepiej od nas! Oto jak to się stało:

Faktem jest, że na naszych aukcjach dostępne są obecnie 233 produkty:

  • 25 zestawów przypinek
  • 13 zawieszek
  • 59 wisiorków
  • 136 toreb

To właśnie liczba tych ostatnich mogła wprowadzić niektórych w błąd. Wszystko dlatego, że w miniaturce aukcji jest podana błędna liczba 138 toreb zamiast 136. W związku z tym, ci którzy polegali nie na własnym oku, a na naszej grafice, otrzymywali sumę 235 produktów.

W związku z tym, aby nikt z Was nie poczuł się pokrzywdzony, podjęliśmy decyzję o przyznaniu nagrody głównej zarówno osobie, która jako pierwsza podała liczbę 233 produktów, jak i temu kto jako pierwszy odpowiedział, że mamy w ofercie 235 produktów.

Tym samym kubek “Buenos días” wygrywają Alicja i Agata! Gratulujemy!!!

Pozostałym osobom gorąco dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do dalszego śledzenia naszego serwisu i kanałów społecznościowych. Kolejny konkurs już wkrótce! A jeśli chcecie się o nim dowiedzieć jako pierwsi, zapisujcie się do newslettera poniżej.

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

Latest posts by Jessica Alvaro (see all)

avatar