Wyniki konkursu “Buenos días”

1110
Wyniki konkursu “Buenos días”
5 (100%) 1 vote

Po pierwsze dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w naszym konkursie, w którym do wygrania był kubek “Buenos días”. Frekwencja naprawdę mile nas zaskoczyła!

Wyniki konkursu "Buenos días" // Hispanico.plPo drugie, zdecydowaliśmy się przyznać nie jedną, a dwie nagrody główne. Powodem takiej decyzji jest mały błąd, którego wcześniej nie zauważyliśmy. Znacie to powiedzenie o szewcu w podartych butach? W naszym przypadku nie chodzi o buty, a o liczbę produktów, którą jak się okazało, znacie lepiej od nas! Oto jak to się stało:

Faktem jest, że na naszych aukcjach dostępne są obecnie 233 produkty:

  • 25 zestawów przypinek
  • 13 zawieszek
  • 59 wisiorków
  • 136 toreb

To właśnie liczba tych ostatnich mogła wprowadzić niektórych w błąd. Wszystko dlatego, że w miniaturce aukcji jest podana błędna liczba 138 toreb zamiast 136. W związku z tym, ci którzy polegali nie na własnym oku, a na naszej grafice, otrzymywali sumę 235 produktów.

W związku z tym, aby nikt z Was nie poczuł się pokrzywdzony, podjęliśmy decyzję o przyznaniu nagrody głównej zarówno osobie, która jako pierwsza podała liczbę 233 produktów, jak i temu kto jako pierwszy odpowiedział, że mamy w ofercie 235 produktów.

Tym samym kubek “Buenos días” wygrywają Alicja i Agata! Gratulujemy!!!

Pozostałym osobom gorąco dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do dalszego śledzenia naszego serwisu i kanałów społecznościowych. Kolejny konkurs już wkrótce! A jeśli chcecie się o nim dowiedzieć jako pierwsi, zapisujcie się do newslettera poniżej.

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro
avatar