Wyniki konkursu “Pokaż swój hiszpański temperament”
5 (100%) 1 vote

Gorąco dziękujemy wszystkim za udział w konkursie “Pokaż swój hiszpański temperament”! Główne nagrody w konkursie postanowiliśmy wręczyć:

  • Roksanie, za odpowiedź: “Mój hiszpański temperament?! To moja ulubiona odpowiedź- tranquilo – na wszystko… 🙂”
  • Karolinie za odpowiedź: “Taaaak! Jak tylko zobaczyłam Wasz konkurs od razu pomyślałam – to jest czas, żeby udowodnić, że płynie we mnie gorąca, hiszpańska krew 🙂 W moim życiu temat Hiszpanii czy Ameryki Południowej przewija się cały czas, ale postaram się jak najkrócej, obiecuję. Jestem zakochana w języku hiszpańskim i kulturze krajów hiszpańskojęzycznych, ale już od dłuższego czasu moim sercem zawładnęła Kuba (która jest moim kolejnym podróżniczym celem). Miłość do tego miejsca obudziła się we mnie na dobre w momencie, kiedy dostałam pracę w szkole salsy kubańskiej. Prowadząc tam zajęcia Zumby zaczęłam przychodzić na zajęcia salsy, reggaetonu, bachaty, rumby i… błyskawicznie się w to wkręciłam. Moi szefowie (a jednocześnie dobrzy przyjaciele) są naprawdę najlepsi w tym, co robią i nie chodzi tylko o ich umiejętności taneczne, ale przede wszystkim o to, w jaki sposób dzielą się swoim zamiłowaniem do tańca, muzyki i kultury kubańskiej. Nasza szkoła organizuje wiele kubańskich eventów, bierzemy udział w wielu wydarzeniach, warsztatach, jeździmy wspólnie na imprezy i koncerty. Listopad i grudzień są dla nas wyjątkowe, ponieważ po raz kolejny wspólnie wybieramy się na festiwal El Sol, a 2 grudnia obchodzimy nasze 8. urodziny, podczas których specjalnie dla nas zagra zespół Tripulación Cubana. Ja dzięki salsie odkryłam swoją nową pasję, pokochałam jeszcze bardziej latynoskie klimaty, ale przede wszystkim poznałam wiele fantastycznych osób, z którymi przeżyłam niesamowite chwile.”

Informacja o wygranej i sposobie odbioru nagród zostanie przekazana drogą mailową. Pozostałym osobom raz jeszcze dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych przez nasz serwis! 🙂

Jessica Alvaro

Jessica Alvaro

Zafascynowana językiem hiszpańskim i kulturą iberoamerykańską. Poszukuje kreatywnych sposobów nauki języków obcych, często tworząc przy tym własne. Między innymi właśnie to popchnęło ją do stworzenia serwisu Hispánico.
Jessica Alvaro

Latest posts by Jessica Alvaro (see all)

avatar