Torby hiszpańskie Hispanico

Główna rolę w tej argentyńskiej produkcji zagrała Natalia Oreiro, która dzięki roli Milagros zyskała międzynarodową sławę jako aktorka i piosenkarka.

U jej boku wystąpił Facundo Arana, w którym podkochiwały się miliony dziewczyn na całym świecie. “Zbuntowany Anioł” gościł równocześnie na ekranach telewizorów w 30 krajach całego świata i wszędzie cieszył się ogromną popularnością. Przewodnim utworem telenoweli była piosenka “Cambio Dolor” w wykonaniu Natalii Oreiro.

Milagros, zwana pieszczotliwie Mili lub Cholito, to młoda, śliczna i żywiołowa dziewczyna mieszkająca w Buenos Aires. Dzieciństwo spędziła w sierocińcu – jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec jest nieznany. Wraz z ukończeniem 18 lat, rozpoczyna pracę służącej w domu obrzydliwie bogatej rodziny Di Carlo. Mieszka tam przystojny i nieco rozpieszczony syn Ivo, z którym Milagros łączą szczególne, czasem skomplikowane, czasem zabawne, a czasem dramatyczne stosunki. Jak się okazuje, w rezydencji Di Carlo, Milagros odnajduje nie tylko przyjaźń i miłość, ale również dowiaduje się prawdy o swojej przeszłości i odnajduje znienawidzonego niegdyś ojca.

Oryginalny tytuł: Muñeca Brava

Rok produkcji: 1998

Loty do Hiszpanii